IV LO C2: Zwycięstwo nad Concordią Knurów

9 października 2019
APN 2006 GR. B

We wtorek o godz: 19:00 Akademicy rocznika 2006/2007 rozegrali kolejny mecz w ramach IV ligi okręgowej trampkarzy C2 z Concordią Knurów. Mecz zakończył się zwycięstwem akademików 2:5.

Jak relacjonuje spotkanie szkoleniowiec APN Krzysztof Nieradzik – Było to bardzo ciekawe i emocjonujące spotkanie z obu stron. Zawodnicy Concordii prowadzeni przez trenera Henryka Skrzypczyka wysoko zawiesili poprzeczkę Akademikom, grając od pierwszych minut walecznie i nieustępliwe, co wprowadziło sporo zamieszania w szeregach APN. Pierwszą połowę przegrywaliśmy 1:0, ale w przerwie powiedzieliśmy sobie trochę gorzkich słów i druga odsłona tego pojedynku toczyła się już pod nasze dyktando. Charakter pokazał cały nasz zespół, ale na wielkie brawa zasłużył dziś Kamil Mazurek i Kacper Supłat – dodaje trener.