Plan treningów 16-22 wrzesień

11 września 2019
Plan treningów 16-22 wrzesień
Wiadomości APN

Trening bramkarski: Czwartek 15:00 – Duże

APN 2005 gr. A – trener Damian Kraska – II LW C1
Środa 17:30 – 19:00 – Średnie (AB)
Piątek 17:30 – 19:00 – Średnie (A)
Niedziela 9:00 – Duże  – mecz ligowy u siebie z KS Siódemka Tychy

APN 2006/07 – trener Krzysztof Nieradzik – II LW C2
Poniedziałek 17:30 – 19:00 – Duże (BD)
Środa 18:00 – 19:30 – Duże (BD)
Piątek 17:30 – 19:00 – Duże (AC)
Niedziela 12:00 – Średnie – mecz ligowy u siebie z KS Skra Częstochowa

APN 2006/07 – trener Krzysztof Nieradzik – IV LO C2
Wtorek 17:40 – 19:00 – Średnie (AB) – mecz ligowy u siebie z UKS Milenium Gliwice
Środa 16:30 – 18:00 – Duże (D)
Piątek 16:00 – 17:30 – Duże (A)

APN 2008 gr. Czerwona – trener Adrian Kasprzyk – IV LO D2
Poniedziałek 17:45 – 19:00 – Duże (AC) – mecz ligowy u siebie z KS AP Gliwice
Środa 16:30 – 18:00 – Duże (D)
Czwartek 17:00 – mecz ligowy na wyjeździe z UKS Trampkarz 22 Zabrze, ul. Zamkowa 2, wyjazd godz.

APN 2008 gr. Biała trener Adam Pawlas – V LO D2
Wtorek 17:00 – mecz ligowy na wyjeździe z KS MOSiR Stal Zabrze, ul. Bytomska 2 B, wyjazd godz.
Środa 16:00 – 17.30 – Średnie (B)
Czwartek 17:30 – 19:00 – Duże (B)

APN 2009 gr. Biała – trener Aleksander Kowol – V LO E1 gr. 1
Poniedziałek 18:00 – 19:30 – LO
Środa 18:00 -19:30 – LO
Piątek 17:00 – mecz ligowy na wyjeździe z LKS 35 Gierałtowice, wyjazd godz.

APN 2009 gr. Czerwona – trener Łukasz Porada – IV LO E1
Wtorek 16:00 – 17:30 – Duże (B)
Środa 17:00 – mecz ligowy na wyjeździe z KS MOSiR Stal Zabrze, ul. Bytomska 2B, wyjazd godz. – DJ
Czwartek 16:00 – 17:30 – Duże (B)
Piątek 18:15 – mecz ligowy na wyjeździe z Górnik Zabrze S.S.A., ul. Jaskółcza 40, wyjazd godz.  – ŁP

APN 2010 gr. Biała– trener Paweł Przesdzing – E2 Orlik gr. 4
Poniedziałek 17:30 – 19:00 – Orlik
Środa 16:15 Średnie (B) – mecz ligowy u siebie z UKS Milenium Gliwice
Czwartek 17:30 – 19:00 – Średnie (A)

APN 2010 gr. Czerwona – trener Adam Pietrek – E2 Orlik gr. 3
Poniedziałek 16:00 – 17:30 – Duże (D)
Środa 17:00 – mecz ligowy na wyjeździe z LKS Jedność 32 Przyszowice, wyjazd godz.
Piątek 16:00 – 17:30 – Duże (C)

APN 2010 gr. Zielona – trener Adam Dziuba – E2 Orlik gr. 5
Poniedziałek 16:30 – 18:00 – LO
Czwartek 17:30 – 19:00 – Orlik
Piątek 17:00 – mecz ligowy na wyjeździe z LKS Naprzód Żernica, wyjazd godz.

APN 2011 gr. Czerwona i Biała – trener 
Poniedziałek 16:00 – 17:30 – Duże (AC)
Piątek 16:00– 17:30 – Duże (D)

APN 2011 gr. Czerwona – trener Paweł Talar
Środa 17:30 – 19:00 Orlik
Piątek 16:00 – 17:30 – Duże (B)

APN 2012 – trener Dawid Dybcio
Poniedziałek 16:00 – 17:00 – Duże (B)
Środa 16:30 – 17:30 – Orlik

APN 2012/2013 – trener Adam Dziuba
Wtorek 16:30 – 17:30 – Duże (D)
Czwartek 16:30 – 17:30 – Średnie (A)

APN 2014 i młodsi – trener Damian Kraska 
Poniedziałek 16:15 – 17:15 – Orlik
Czwartek 16:00 – 17:00 – Orlik

Comments are closed.

Sponsorzy i partnerzy