Plan treningów 9-15 września

4 września 2019
Plan treningów 9-15 września
Wiadomości APN

APN 2005 gr. A – trener Damian Kraska – II LW C1
Poniedziałek 17:30 – 19:00 – Duże (BD)
Środa 17:30 – 19:00 – Średnie (AB)
Piątek 17:30 – 19:00 – Duże (B)
Niedziela 9:00 – mecz ligowy na wyjeździe z SKS Gwarek Zabrze, wyjazd godz.

APN 2006/07 – trener Krzysztof Nieradzik – II LW C2
Poniedziałek 17:30 – 19:00 – Duże (AC)
Środa 18:00 – 19:30 – Duże (BD)
Piątek 17:30 – 19:00 – Duże (AC)
Sobota 11:00 – mecz ligowy na wyjeździe z Bytomski Sport Polonia Bytom, wyjazd godz.

APN 2006/07 – trener Krzysztof Nieradzik – IV LO C2
Wtorek 17:30 – 19:00 – Średnie (A)
Środa 16:30 – 18:00 – Duże (BD)
Piątek 16:00 – 17:30 – Duże (A)

APN 2008 gr. Czerwona – trener Adrian Kasprzyk – IV LO D2
Poniedziałek 16:00 – 17:30 – Duże (C)
Wtorek 17:30 – 19:00 – Średnie (B)
Czwartek 19:00 – 20:30 – Średnie (A)

APN 2008 gr. Biała trener Adam Pawlas – V LO D2
Poniedziałek 16:15 – 17:30 – Średnie (AB) – mecz ligowy u siebie z LKS Jedność Przyszowice
Środa 16:00 – 17.30 – Średnie (A)
Czwartek 17:30 – 19:00 – Duże (B)

APN 2009 gr. Biała – trener Aleksander Kowol – V LO E1 gr. 1
Poniedziałek 18:00 – 19:30 – LO
Środa 18:00 -19:30 – LO
Piątek 17:30 – 19:00 – Średnie (A) – mecz ligowy u siebie z LKS Jedność 32 Przyszowice

APN 2009 gr. Czerwona – trener Łukasz Porada – IV LO E1
Wtorek 16:00 – 17:30 – Duże (B)
Środa 16:15 – 17:30 Średnie (B) – mecz ligowy u siebie z MKS Zaborze Ł.P.
Czwartek 16:00 – 17:30 – Duże (B)
Piątek 16:15  Duże (D) – mecz ligowy u siebie z KS Slavia II Ruda Śląska D.J.

APN 2010 gr. Biała– trener Paweł Przesdzing – E2 Orlik gr. 4
Poniedziałek 17:30 – 19:00 – Orlik
Środa 17:00 – mecz ligowy na wyjeździe z KS 94 Rachowice, ul. Wiejska, wyjazd godz.
Czwartek 17:30 – 19:00 – Średnie (A)

APN 2010 gr. Czerwona – trener Adam Pietrek – E2 Orlik gr. 3
Poniedziałek 16:00 – 17:30 – Duże (D)
Środa 16:45 – Duże – mecz ligowy z MKS Concordia Knurów
Piątek 16:00 – 17:30 – Duże (C)

APN 2010 gr. Zielona – trener Adam Dziuba – E2 Orlik gr. 5
Poniedziałek 16:30 – 18:00 – LO
Czwartek 17:30 – 19:00 – Orlik
Piątek 17:30 – 19:00 – Duże (D) – mecz ligowy u siebie z LKS Tęcza Wielowieś

APN 2011 gr. Czerwona i Biała – trener Łukasz Swoboda
Poniedziałek 16:00 – 17:30 – Duże (A)
Piątek 16:00– 17:30 – Duże (B) – trening łączony z grupą trenera Talara

APN 2011 gr. Czerwona – trener Paweł Talar
Środa 17:30 – 19:00 Orlik
Piątek 16:00 – 17:30 – Duże (B)- trening łączony z grupą trenera Swobody

APN 2012 – trener Dawid Dybcio
Poniedziałek 16:00 – 17:00 – Duże (B)
Środa 16:30 – 17:30 – Orlik

APN 2012/2013– trener Adam Dziuba
Wtorek 16:30 – 18:00 – Duże (D)
Czwartek 16:30 – 17:30 – Średnie (A)

APN 2014 i młodsi – trener Damian Kraska 
Poniedziałek 16:15 – 17:15 – Orlik
Czwartek 16:00 – 17:00 – Orlik

===

 

Comments are closed.

Sponsorzy i partnerzy