II LW C2: Wysoka porażka z Rakowem

3 września 2019
II LW C2: Wysoka porażka z Rakowem
APN 2006 GR. A

W sobotę zawodnicy APN rocznika 2006/2007 rozegrali mecz trzeciej kolejki II ligi woj. z Rakowem Częstochowa. Spotkanie to zakończyło się wysokim zwycięstwem gości 0:9.

Jak relacjonuje ten mecz trener Krzysztof Nieradzik – Trudno coś powiedzieć po takim spotkaniu, nasi rywale z Częstochowy byli od nas lepsi przynajmniej o klasę. Spodziewaliśmy się trudnego meczu i tak rzeczywiście było, ponieważ w dwóch pierwszych spotkaniach zawodnicy Rakowa odnieśli bardzo wysokie zwycięstwa, pewnie zasiadając w fotelu lidera.

Szkoda, że nie potrafiliśmy zdobyć nawet bramki honorowej, choć mieliśmy do tego okazje, lecz szczęście w tym dniu wyraźnie nas omijało. Musimy teraz jak najszybciej zapomnieć o tym spotkaniu, skasować głowy, bo w najbliższą niedzielę kolejny mecz również z trudnym rywalem Ruchem Chorzów, na które serdecznie zapraszamy – dodaje szkoleniowiec.

Przebieg meczu:
– 6 minuta bramka dla Rakowa
– 10 minuta bramka dla Rakowa
– 36 minuta bramka dla Rakowa
– 38 minuta bramka dla Rakowa
– 47 minuta bramka dla Rakowa
– 53 minuta bramka dla Rakowa
– 58 minuta bramka dla Rakowa
– 64 minuta bramka dla Rakowa
– 75 minuta bramka dla Rakowa

Skład Akademików: Karol Szymecki (c), Piotr Michalewicz, Aleksander Rolewicz, Filip Kozak, Szymon Marczyk, Bartosz Pyka, Patryk Bajda, Tomasz Smugaj, Kacper Stępień, Oliver Mansfeld, Kacper Supłat, Paweł Chrośnik, Szczepan Pacia, Dawid Lerch, Eryk Maj, Kamil Mazurek, trenerem Krzysztof Nieradzik, II trenerem Łukasz Chrośnik, kierownikiem zespołu Dawid Kołodziej.

Comments are closed.

Sponsorzy i partnerzy