Obóz Dębica – turnus II

12 sierpnia 2019
Obóz Dębica – turnus II
Obozy piłkarskie

Drugi turnus w Dębicy w hotelu Gold dobiegł końca.

Od początku; 82 dzieci wyjechało pod opieką trenerów 03 sierpnia, ażeby w ciągu ponad 20 godzin jednostek treningowych doszlifować umiejętności, poprawić kondycję i przygotować się do nadchodzącego sezonu.

Plan udało zrealizować się w 150% gdyż prócz wspomnianych treningów nasi akademicy rozegrali również po kilka sparingów z drużynami które akurat stacjonowały w hotelu lub lokalnymi szkółkami Dębicy.

Na miejscu organizatorzy obozu przewidzieli również dwie wycieczki, zajęcia zumby a także wyjścia do aqua parku.

Nasza kadra starała zapewnić się dzieciakom jak najlepsze warunki pobytowe, treningowe a tym samym powód do wspaniałych wspomnień.

Prócz realizacji planu dzieci miały możliwość nauczyć się strzelania z łuku, dowiedzieć o historii naszych przodków    w osadzie słowiańskiej, integrować się w trakcie ogniska a także rozegrać mecz marzeń wspólnie ze swoimi trenerami.

Nie lada niespodzianką i zaskoczeniem była zamiana drużyn – gdzie dzieci nie ukrywały zaskoczenia gdy na boisku pojawił się inny trener. Cel był prosty  – opinia, sugestie, ewentualne wskazówki dla swoich kolegów po fachu.

Nie było czasu na nudę.

Było intensywnie, ale dzięki temu naszym akademikom czas mijał błyskawicznie i nawet przez moment nie myśleli    o powrotach do domu.

Teraz na koniec podziękowania – na pewno organizatorom obozu za stworzenie idealnych warunków pobytu, treningu i spędzenia czasu. Trenerom i kierownikom Patryk Pietraczyk, Damian Jakubowski, Krzysztof Nieradzik, Dawid Kołodziej, Adrian Kasprzyk, Adam Dziuba, Damian Kraska, kierownikowi obozu Damianowi Wdówka, kierownictwu i obsłudze hotelu Gold która była zawsze do naszej dyspozycji, zawsze miła i uśmiechnięta, firmie przewozowej za bezpieczny transport w komfortowych warunkach.

Na koniec 10 sierpnia już na parkingu nasi akademicy tworząc szpaler, pożegnali dopingiem i wielkimi brawami naszego trenera Patryka Pietraczyka, który w ten symboliczny sposób zakończył swoją przygodę ze szkółką            APN Knurów – raz jeszcze dziękujemy trenerze za lata owocnej współpracy.

Obóz uważamy  za zamknięty i powodzenia w lidze życzymy.

Comments are closed.

Sponsorzy i partnerzy