Podsumowanie sezonu rocznika 2006/2007 B

18 czerwca 2019
APN 2006 GR. B

Koniec sezonu 2018/2019 to czas podsumowań. Na pierwszy ogień zapraszamy do podsumowania rocznika 2006/2007 gr. B, który w minionym sezonie prowadziło dwóch trener – Adrian Paśnicki oraz obecnie Krzysztof Nieradzik. W rozgrywkach V ligi okręgowej młodzików, zajęliśmy 2 pozycję w ligowej tabeli co dało nam awans IV ligi okręgowej Podokręgu Zabrze.

Sezon podsumowuje trener Nieradzik:

Po ostatnim gwizdku sędziego zgromadziliśmy na swoim koncie 21 pkt..

Strzeliliśmy 33 bramki (średnio co 18 minut), tracąc 26 goli (średnio co 23 minuty).

Największa wygraną odnotowaliśmy na wyjeździe z drużyną Trampkarza Biskupice (2:7).

Natomiast największą porażkę odnieśliśmy również w wyjazdowym spotkaniu z Jednością Przyszowice (6:1).

Najlepsze widowisko rozegraliśmy na wyjeździe z zespołem MSPN Górnik Zabrze, wygrywając pojedynek 1:2

5

W sezonie ligowym na mecze do kadry I zespołu grającego w II lidze wojewódzkiej zostało powołanych dwóch zawodników: Aleksander Rolewicz i Szymon Marczyk, którzy otrzymali dobre noty za rozegrane minuty.

Oprócz sezonu ligowego 15 czerwca uczestniczyliśmy również w turnieju organizowanym przez klub Gwarek Ornontowice zajmując 3 pozycje z czego się bardzo cieszymy.

Cały sezon był dla naszego zespołu imponujący, lecz czeka nas jeszcze wiele ciężkiej pracy oraz hektolitry wylanego potu.

W drodze do sukcesu trzeba być regularnym i doświadczyć czasem bólu z wysiłku, taka jest recepta na osiągnięcie sportowego wyniku.

Dziękuje całemu zespołu za dobrą prace przez cały sezon oraz rodzicom, którzy mnie wspierali i angażowali się w życie naszej akademii, a których nie będę wymieniał z imienia i nazwiska.

Na sam koniec chciałem życzyć wszystkim udanych i słonecznych wakacji, spędzonych oczywiście na sportowo – dodaje trener.