Plan treningów 13-19 maja

9 maja 2019
Plan treningów 13-19 maja
Wiadomości APN

APN 2003 – trener Krzysztof Orzeszek – IV LO B1 Junior Młodszy
Poniedziałek 19:00 – 20:30 – Duże (BD)
Środa 16:00 – Duże – mecz ligowy u siebie z KS MOSiR Stal Zabrze
Piątek 20:00 – 21:30 – Duże (całe)
Sobota 12:00 – mecz ligowy na wyjeździe z LKS Tempo Paniówki, ul. Dworska 31

APN 2005 gr. A – trener Damian Kraska – II LW C2 Trampkarz
Poniedziałek 17:30 – 19:00 – Duże (B)
Środa 17:30 – 19:00 – Średnie (AB)
Piątek 17:00 – 18:30 – Duże (BD)
Niedziela 15:00 Duże – mecz ligowy  u siebie z Bytomski Sport Polonia Bytom

APN 2006/07 – trener Krzysztof Nieradzik – II LW D1 Młodzik
Poniedziałek 17:30 – 19:00 – Duże (AC)
Środa 17:30 – 19:00 – Duże (BD)
Piątek 17:30 – 19:00 – Duże (AC)
Niedziela 9:00 – mecz ligowy na wyjeździe z GKS Piast Gliwice, ul. Robotnicza, wyjazd godz

APN 2006/07 – trener Krzysztof Nieradzik – V LO D1 Młodzik
Wtorek 17:30 – mecz ligowy na wyjeździe z LKS Jedność 32 Przyszowice, ul. Miarki 1, wyjazd godz.
Środa 17:30 – 19:00 – Duże (BD)
Piątek 16:00 – 17:30 – Duże (AC)
Niedziela 9:00 – mecz ligowy na wyjeździe z GKS Piast Gliwice, ul. Robotnicza, wyjazd godz

APN 2008 gr. Czerwona – trener Adrian Kasprzyk – IV LO E1
Poniedziałek 16:00 – 17:30 – Średnie (AB)
Środa 17:30 – 19:00 – Orlik
Piątek 16:30 – mecz ligowy na wyjeździe z GKS Piast Gliwice, ul. Robotnicza, wyjazd godz.

APN 2008 gr. Biała trener Adam Pawlas – VI LO E1 gr. 1
Wtorek 18:00 – mecz ligowy na wyjeździe z KS Toszecka AP II, ul. Mickiewicza, wyjazd godz.
Środa 18:00 -19:30 – LO
Cwartek 17:30 – 19:00 – Duże (B)

APN 2009 gr. Biała – trener Aleksander Kowol – VI LO E2 gr. 1
Poniedziałek 17:30 – 19:00 – Duże (D)
Wtorek 17:30 – 19:00 – Średnie (B)
Środa 17:00 – mecz ligowy na wyjeździe z GKS Piast II Gliwice, ul. Sikornik 34, wyjazd godz.
Piątek 17:30 – 19:00 – Średnie (A)

APN 2009 gr. Czerwona – trener Patryk Pietraczyk – IV LO E2
Wtorek 16:00 – 17:30 – Duże (B)
Środa 17:00 – mecz ligowy na wyjeździe z KS MOSiR Sparta Zabrze, ul. Mickiewicza 66a, wyjazd godz. – V LO E1 gr. 2
Czwartek 16:00 – 17:30 – Duże (B)
Piątek 17:00 – mecz ligowy na wyjeździe z AP Team Gliwice, ul. Sikornik 34, wyjazd godz. – IV LO E2

APN 2010 gr. Biała– trener Paweł Przesdzing
Poniedziałek 17:15 – 18:45 – Orlik
Czwartek 17:00 – 18:30 – Orlik
Niedziela 9:00 – Liga Żaków w Knurowie

APN 2010 gr. Czerwona – trener Adam Pietrek
Poniedziałek 16:00 – 17:30 – Duże (AC)
Czwartek 17:30 – 19:00 – Średnie (AB) – sparing

APN 2010 gr. Zielona – trener Adam Dziuba
Poniedziałek 17:30 – 19:00 – LO
Czwartek 17:30 – 19:00 – Średnie (AB) – sparing
Niedziela 10:00 – Liga Żaków w Pyskowicach, ul. Wyzwolenia 4, wyjazd godz.

APN 2011 gr. Czerwona i Biała – trener Łukasz Swoboda
Środa 16:15 – 17.15 – Średnie (A)
Piątek 16:00– 17:00 – Duże (D)
Niedziela 9:00 – Liga Żaków w Knurowie

APN 2011 gr. Czerwona – trener Paweł Talar
Środa 16:30 – 18:00 – LO
Piątek 16:00 – 17:00 – Duże (B)
Niedziela 9:00 – Liga Żaków w Knurowie

APN 2012 i młodsi – trener Dawid Dybcio
Poniedziałek 16:00 – 17:00 – Duże (BD)
Środa 16:30 – 17:30 – Orlik – Sparing z PP Górnik Zabrze

APN 2012 gr. Czerwona – trener Adam Dziuba
Wtorek 17:30 – 19:00 – Średnie (A)
Czwartek 16:30 – 17:30 – Średnie (A)

APN 2013 i młodsi – trener Paweł Przesdzing
Poniedziałek 16:15 – 17:15 – Orlik
Czwartek 16:00 – 17:00 – Orlik

Comments are closed.

Sponsorzy i partnerzy