IV LO E2 Orlik: Zwycięstwo nad Gierałtowicami

16 kwietnia 2019
IV LO E2 Orlik: Zwycięstwo nad Gierałtowicami
APN 2009 GR. CZERWONA

W kolejnym meczu ligowym Akademicy rocznika 2009 zmierzyli się z LKS 35 Gierałtowice. Zespół gospodarzy postawił nam twarde warunki i do końca nie było wiadomo kto przeważy szalę zwycięstwa na swoja korzyść. Gierałtowicami od początku zagrali bardzo ambitnie i po pierwszej połowie na tablicy wyników mieliśmy remis. Dopiero w końcówce meczu zawodnicy trenera Pietraczyka podkręcili tempo i zdobyli ważne bramki, które pozwoliły nam zachować status niepokonanej drużyny. Ton i tempo grze Akademików nadawał nasz kapitan – Kamil Kołodziej, który tego dnia zdecydowanie wyróżniał się swoją grą.

Nie zagraliśmy dobrego spotkania, a w naszej grze było dużo niedokładności i złych wyborów. Złożyło się na to wiele aspektów, które musimy poprawić dobrą pracą na treningach. Nie patrząc na przeciwnika zawsze chcemy rozgrywać i wyprowadzać piłkę, chłopcy mają określony model gry, do którego chcemy dążyć. Naturalne jest, że na tym etapie szkolenia piłkarskiego raz wychodzi to lepiej, raz gorzej. Po piątkowym meczu martwi mnie ilość bramek jaką tracimy, musimy popracować nad przejściem z ataku do obrony. Jednak w końcowym rozrachunku chłopcy wygrali mecz i dopisujemy kolejne trzy punkty. Jestem pewny, że w środę zaprezentujemy się dużo lepiej, bo poprzeczka będzie założona bardzo wysoko. – relacjonuje trener Akademików.

Już w środę kolejny mecz, który rozegra nasza drużyna w ramach V ligi Orlików E1. Tym razem do Knurowa przyjedzie zespół Górnika III Zabrze. Bardzo prawdopodobne jest, że mimo, że do tych rozgrywek mogą przystępować zawodnicy z rocznika 2008, w meczu w Knurowie zmierzą się zespoły Górnika Zabrze 2009 i APN Knurów 2009. Zapowiada się ciekawy pojedynek na dobrym poziomie…

IV liga Orlik E2:

LKS 35 Gierałtowice – APN Knurów 8-11

Bramki dla APN: Kołodziej 2, Molak 2, Pacia 2, Daroń, Macios, Kopciuch, Cwajna, Staszek

Skład: Benek, Krupa, Kopeć, Kołodziej, Molak, Sitarz, Kopciuch, Daroń, Macios, Staszek, Jatta, Pacia, Cwajna

Plus meczu: Kamil Kołodziej

Trener: Patryk Pietraczyk

Kierownik: Damian Jakubowski

Comments are closed.

Sponsorzy i partnerzy