VI LO E1 gr. 1: Hokejowe zwycięstwo nad Sośnicowicami

11 kwietnia 2019
VI LO E1 gr. 1: Hokejowe zwycięstwo nad Sośnicowicami
APN 2008 GR. CZERWONA

W poniedziałek podopieczni trenera Pawlasa grupa Biała 2008 zmierzyli się z ekipą MKS Sośnicowice. Spotkanie zakończyło się hokejowym zwycięstwem knurowian 8:6. 

Spotkanie skomentował kierownik drużyny Mikucki: – Mecz rozpoczął się bardzo wyrównanie. Kilka niecelnych strzałów, niedokładne podania: tak można w skrócie opisać pierwsze 10 minut. Jednak w czas nasi zaczęli grać pewniej i agresywniej co zaowocowało pięknymi bramkami. Prowadziliśmy 2:0. W między czasie padła bramka dla nas, której jednak sędzia nie uznał. Pod koniec pierwszej połowy wdarł się błąd w naszej obronie i do szatni schodziliśmy przy stanie 2:1.

– W trakcie przerwy trener obdarował naszych zawodników cennymi radami i wlał ducha walki w Akademików. Chwila po gwizdku na drugą połowę zdobyliśmy bramkę na 3:1… i zaczął się nasz kryzys… w pewniej chwili przegrywaliśmy 3:5. Jednak zimne głowy naszych zawodników, umiejętności i dobre kierowanie drużyny zza linii nie pozwoliły wyrwać z naszego terenu ani jednego punktu! Wygraliśmy 8:6!”

Wielkie podziękowania należą się rodzicom, którzy zagrzewali swoje pociechy do walki :)
KTO WYGRAŁ MECZ???… A! P!! N!!!

Comments are closed.

Sponsorzy i partnerzy