Plan treningów 15-21 kwietnia

11 kwietnia 2019
Plan treningów 15-21 kwietnia
Wiadomości APN

Przypominamy rodzicom o uregulowaniu zaległych składek członkowskich oraz o wpłacie kolejnej raty za obóz letni.

W Wielki Piątek treningi nie odbędą się. Do zajęć wracamy we wtorek 24 kwietnia.

APN 2003 – trener Krzysztof Orzeszek – IV LO B1 Junior Młodszy
Poniedziałek 19:00 – 20:30 – Duże (BD)
Środa 19:00 – 20:30 – Duże (AC)

APN 2005 gr. A – trener Damian Kraska – II LW C2 Trampkarz
Poniedziałek 17:30 – 19:00 – Duże (BD)
Środa 17:30 – 19:00 – Średnie (B)

APN 2006/07 – trener Krzysztof Nieradzik – II LW D1 Młodzik
Poniedziałek 17:30 – 19:00 – Duże (AC)
Środa 17:30 – 19:00 – Duże (D)

APN 2006/07 – trener Krzysztof Nieradzik – V LO D1 Młodzik
Wtorek 17:30 – 19:00 – Średnie (AB) – mecz ligowy u siebie z KKS Kolejarz Gliwice
Środa 16:00 – 17.30 – Duże (D)

APN 2008 gr. Czerwona – trener Adrian Kasprzyk – IV LO E1
Poniedziałek 16:00 – 17:30 – Średnie (A)
Środa 17:30 – 19:00 – Orlik

APN 2008 gr. Biała trener Adam Pawlas – VI LO E1 gr. 1
Poniedziałek 16:00 – 17:30 – Średnie (AB)
Środa 18:00 – mecz ligowy z MKS Concordia II Knurów
Czwartek 17:30 – 19:00 – Duże (B)

APN 2009 gr. Biała – trener Aleksander Kowol – VI LO E2 gr. 1
Poniedziałek 17:45 – 19:00 – Duże (D)
Środa 17:00 – mecz ligowy na wyjeździe z LKS Wilki Wilcza

APN 2009 gr. Czerwona – trener Patryk Pietraczyk – IV LO E2
Wtorek 16:00 – 17:30 – Duże (B)
Środa 17:30 – 19:00 – Średnie (A) – mecz ligowy u siebie z Górnik III Zabrze S.A. – V LO E1 gr. 2
Czwartek 16:00 – 17:30 – Duże (B)

APN 2010 gr. Biała– trener Paweł Przesdzing
Poniedziałek 17:15 – 18:45 – Orlik
Czwartek 17:00 – 18:30 – Orlik

APN 2010 gr. Czerwona – trener Adam Pietrek
Poniedziałek 16:00 – 17:30 – Duże (AC)

APN 2010 gr. Zielona – trener Adam Dziuba
Poniedziałek 17:30 – 19:00 – LO
Czwartek 17:30 – 19:00 – Średnie (AB)

APN 2011 gr. Czerwona i Biała – trener Łukasz Swoboda
Środa 16:15 – 17.15 – Średnie (AB)

APN 2011 gr. Czerwona – trener Paweł Talar
Środa 16:30 – 18:00 – LO

APN 2012 i młodsi – trener Dawid Dybcio
Poniedziałek 16:00 – 17:00 – Duże (BD)
Środa 16:30 – 17:30 – Orlik

APN 2012 gr. Czerwona – trener Adam Dziuba
Wtorek 17:30 – 18:30 – Duże (B)
Czwartek 16:30 – 17:30 – Średnie (A)

APN 2013 i młodsi – trener Paweł Przesdzing
Poniedziałek 16:15 – 17:15 – Orlik
Czwartek 16:00 – 17:00 – Orlik

Comments are closed.

Sponsorzy i partnerzy