Dwie wygrane grupy czerwonej rocznika 2009

8 kwietnia 2019
Dwie wygrane grupy czerwonej rocznika 2009
APN 2009 GR. CZERWONA

W ubiegłym tygodniu grupa czerwona rocznika 2009 rozegrała dwa mecze ligowe. Najpierw w środowe popołudnie rozegraliśmy inauguracyjny mecz V ligi E1, a do Knurowa przyjechał zespół MOSiR Sparty Zabrze. Po niezłym, szybkim meczu Akademicy zdobywają 3 punkty wygrywając 9-3. Na wyróżnienie za swoją grę najbardziej zasłużyli Bartek Staszek oraz Piotrek Kopeć, którzy tego dnia byli najlepiej dysponowani i pokazali swój potencjał. Reszta zawodników rozegrała dobry mecz, a na boisku widać było dominację APN-u. Szczególnie cieszy, że nasz zespół motorycznie prezentuje się bardzo dobrze co widać w meczach ze starszymi rywalami.

Z kolei w piątek w ramach IV ligi E2 zawitała do Knurowa mocna drużyna Gwarka Zabrze. Mecz dwóch drużyn, które dobrze się znają i potrafią grać w piłkę. Było to wyrównane spotkanie, w którym przeważała raz jedna, raz druga drużyna. Jednak ostatecznie to APN zgarnia 3 punkty i pokonuje przeciwnika 7-4. O pozytywnym dla nas końcowym  wyniku przesądziły indywidualności: Kamil Kołodziej i Karol Cieślar, zawodnicy, którzy ciągnęli przez cały mecz naszą grę i wynik. Trzeba jednak przyznać, że w tym meczu jako zespół nie prezentowaliśmy się najlepiej, mało było składnej gry zespołowej, a w naszej grze dużo było przypadku. Te elementy są do poprawy. Jednak nasz duży potencjał indywidualny wystarczył do tego,  by pokonać dobrego rywala z Zabrza.

V liga Orlik E1: APN Knurów – MOSiR Sparta Zabrze   9-3

Bramki dla APN: Cieślar 2, Jatta 2, Staszek, Wasylków, Macios, Kopeć, Molak

Skład: Szymecki, Szewczyk, Kopeć, Daroń, Wasylków, Sitarz, Staszek, Jatta, Macios, Molak, Kołodziej, Cieślar

Plus meczu: Bartłomiej Staszek, Piotr Kopeć

IV liga Orlik E2: APN Knurów – Gwarek Zabrze 7-4

Bramki dla APN: Kołodziej 3, Cieślar 2, Kopciuch, Michalak

Skład: Szymecki, Krupa, Kopeć, Kołodziej, Otremba, Cieślar, Molak, Nahibowicz, Sitarz, Wasylków, Kijas, Michalak, Kopciuch

Plus meczu: Kamil Kołodziej, Karol Cieślar

Trener: Patryk Pietraczyk

Kierownik: Damian Jakubowski

Comments are closed.

Sponsorzy i partnerzy