Obóz letni w Dębicy – informacje

27 czerwca 2019
Obóz letni w Dębicy – informacje
Wiadomości APN

Poniżej prezentujemy Państwu listę osób oraz trenerów na obozie sportowym w Dębicy, natomiast na samym dole strony szczegóły dotyczące samego wyjazdu. Osoby, które chcą otrzymać rachunek za obóz proszone są o przesłanie dokładnych danych tylko na maila: redakcja@apnknurow.pl. Rachunki będą wystawiane po obozie.

1 turnus – 27.07 – 03.08 

APN 2008 grupa prowadzona przez trenera Pawlasa
1. Michał Świstuń
2. Daniel Wojtanowski – brak karty kwalifikacyjnej uczestnika
3. Przemysław Pach
4. Szymon Szych
5. Kamil Sałata
6. Alex Zakrzewski
7. Jakub Mikucki
8. Jakub Domański
9. Krzysztof Domagała – brak zapłaty 

APN 2009 grupa prowadzona przez trenera Kowola
1. Dawid Bismor
2. Jan Kalemba
3. Aleksander Karpiński
4. Jakub Kostka
5. Adrian Zieliński
6. Michał Zawodniok
7. Piotr Majewski
8. Krystian Schwyrz
9. Wojciech Walczyk
10. Łukasz Konopka
11. Patryk Rychcik
12. Jakub Baranek
13. Kacper Guliński
14. Kacper Świerczyński
15. Szymon Jaworek
16. Mateusz Kopiszka

Grupa prowadzona będzie przez trenera Swobodę, Majorczyka i Krzysteczko:

APN 2010 
1. Mateusz Pikulski
2. Jakub Lomania
3. Michał Cichecki
4 Albert Sosinka
5. Jan Wieteska

APN 2010 
1. Tomasz Kobiołka
2. Szymon Stec
3. Dawid Res – brak karty kwalifikacyjnej uczestnika
4. Mateusz Fogel
5. Wojciech Fogel
6. Tomasz Kopaczewski
7. Wiktor Kulik
8. Filip Kowal
9. Kacper Łukaszewicz
10. Franciszek Ślęzak
11. Filip De Lepeleire

APN 2011 trener Swoboda
1. Oliwier Mikos
2. Leon Petelicki
3. Maksymilian Głód
4. Kajetan Janduła
5. Filip Borowczak
6. Wojciech Nowaliński
7. Paweł Szwagrzyk
8. Nikodem Podgórski – brak zapłaty
9. Jakub Bonk
10. Aleksander Kamieniecki

APN 2011 
1. Dominik Więcław – brak karty kwalifikacyjnej uczestnika
2. Paweł Makieła
3. Dariusz Wierciński
4. Dawid Kuć
5. Kamil Żabicki

APN Paniówki trener Majorczyk 
1. Paweł Kot
2. Wojciech Zaczyk
3. Piotr Matula
4. Piotr Jałmużniak
5. Piotr Krzysteczko
6. Marceli Rojek

2 turnus (86 osób) – 03.08 – 10.08

APN 2005 grupa prowadzona przez trenera Kraskę
1. Mateusz Ferensztain
2. Kacper Jezusek
3. Mateusz Konic
4. Szczepan Pacia – brak zapłaty
5. Maciej Pielecki
6. Dominik Mączka  – brak zapłaty
7. Jakub Kwitek
8. Jakub Kowalski
9. Tymon Fijołek
10. Mateusz Popluc

APN 2006/07 grupa prowadzona przez trenera Nieradzika
1. Maciej Stolarczyk
2. Robert Latoska
3. Paweł Chrośnik
4. Kamil Mazurek
5. Kacper Supłat
6. Karol Szymecki
7. Oliver Mansfeld
8. Dawid Lerch
9. Tomasz Smugaj
10. Dominik Dudek
11. Kacper Stępień – brak zapłaty
12. Piotr Michalewicz –

APN 2006/07 –  grupa prowadzona przez trenera Nieradzika
1. Michał Skowron
2. Szymon Krawczyk
3. Patryk Bajda
4. Radosław Bednarz
5. Aleksander Rolewicz – brak karty kwalifikacyjnej uczestnika
6. Jan Szymański
7. Szymon Marczyk
8. Michał Mikuła
9. Szymon Krupa
10. Filip Kozak
11. Marcin Fica

APN 2008 grupa prowadzona przez trenera Kasprzyka
1. Łukasz Grzyb
2. Szymon Osada
3. Szymon Kołczyk
4. Szymon Wdówka
5. Karol Gramala
6. Tomasz Dubiel
7. Patryk Polak
8. Igor Soberka
9. Nataniel Migdal
10. Kasjan Litwa
11. Mateusz Marcinowski
12. Aleksander Jazowy
13. Filip Lewandowski
14. Bartosz Stępień

APN 2009 grupa prowadzona przez trenera Pietraczyka
1. Paweł Jatta
2. Bartosz Krupa
3. Dominik Szewczyk – brak zapłaty
4. Arkadiusz Nahibowicz
5. Brajan Górniok
6. Filip Wasylków
7. Kamil Kołodziej – brak zapłaty
8. Wiktor Molak
9. David Kopciuch
10. Dawid Cwajna
11. Paweł Szymecki
12. Mateusz Benek
13. Ksawery Daroń
14. Bartłomiej Staszek
15. Antoni Pacia
16. Marcel Michalak
17. Oskar Kijas
18. Kamil Sitarz
19. Bartosz Macios
20. Alan Otremba

APN 2010 grupa prowadzona przez trenera Dziubę
1. Filip Szłapak
2. Rudra Locke
3. Filip Kosno
4. Daniel Drab
5. Olaf Trocha
6. Szymon Lewicki
7. Maks Ponichtera
8. Kacper Ciszkowski
9.  Karol Pokora
10. Antoni Król
11. Karol Cieślik
12. Filip Motyliński
13. Dominik Tenczyński

SZCZEGÓŁY DOTYCZĄCE OBOZU SPORTOWEGO W DĘBICY: 

Informację dotyczącą konkretnej godziny wyjazdu na obóz sportowy podamy po 15 lipca. Jeśli chodzi o rzeczy, które koniecznie trzeba zabrać na obóz ich listę podajemy poniżej.

Proszę pamiętać, żeby w przypadku gdy dziecko jest uczulone bądź bierze stałe leki, poinformować o tym jeszcze raz przed wyjazdem trenera.

Lista rzeczy, które koniecznie należy zabrać na obóz
– dokumenty (dokument ze zdjęciem, legitymacja szkolna, dowód osobisty oraz karta NFZ)
– ręczniki (2 sztuki, mały i duży)
– przedmioty higieny osobistej / kosmetyki
– własny kubek
– kąpielówki
–  klapki
– stroje Akademii do treningów oraz dresy
– zapas bielizny i skarpetek
– 3 pary butów: korki do zajęć na boisku, płaskie (halówki lub inne przeznaczone do zajęć na sali) oraz wyjściowe
– 1 ciepłą bluzę
– coś przeciwdeszczowego (ortalion, kurtkę przeciwdeszczową)
– nakrycie głowy (czapka z daszkiem, chusta)
– dużo chęci do treningów, dużo humoru oraz pozytywną energię ;)
– pieniądze na drobne wydatki w opisanej kopercie (imię nazwisko oraz kwota)

Prosimy o przemyślenie zabierania cennych przedmiotów oraz urządzeń elektronicznych. Organizatorzy i opiekunowie obozu nie ponoszą odpowiedzialności za wszelkie uszkodzenia, kradzieże lub zagubienia.

W razie pytań dotyczących obozu i spraw organizacyjnych prosimy kontaktować się z Kierownikiem Akademii Arturem Litwin, tel. 503 089 042 lub mailem redakcja@apnknurow.pl

Comments are closed.

Sponsorzy i partnerzy