Lista osób na letni obóz [na dzień 2 kwietnia]

2 kwietnia 2019
Lista osób na letni obóz [na dzień 2 kwietnia]
Wiadomości APN

Przypominamy, że 31 maja mija termin wpłaty ostatniej raty na obóz letni w Dębicy. Poniżej przedstawiamy Państwu szczegóły oraz listę osób, które wpłaciły zaliczki do dnia 2 kwietnia (pogrubionym drukiem osoby, które wpłaciły całość).

– 1 turnus 28.07-03.08 – grupy od trenerów: Pawlas, Kowol, Przesdzing, Pietrek, Swoboda, Talar, Dybcio, Majorczyk

– 2 turnus 03.08 – 09.08 – grupy od trenerów: Orzeszek, Kraska, Nieradzik, Nieradzik, Kasprzyk, Pietraczyk, Dziuba

Trzecią ratę w wysokości 490 zł należy wpłacać do  31 maja na konto Akademii:
PKO SA o/Knurów 92 1240 4302 1111 0010 6662 2870
W tytule przelewu proszę zaznaczyć ”2 rata obóz sportowy Jan Kowalski – trener Nowak”

Szczegóły dotyczące obozu znajdą Państwo TUTAJ

1 turnus (61 osób) – 28.07 – 03.08 

APN 2008 trener Pawlas
1. Michał Świstuń
2. Daniel Wojtanowski
3. Przemysław Pach
4. Szymon Szych
5. Kamil Sałata
6. Alex Zakrzewski
7. Jakub Mikucki
8. Jakub Domański

APN 2009 trener Kowol
1. Dawid Bismor
2. Jan Kalemba
3. Aleksander Karpiński
4. Jakub Kostka
5. Adrian Zieliński
6. Michał Zawodniok
7. Piotr Majewski
8. Krystian Schwyrz
9. Wojciech Walczyk
10. Łukasz Konopka
11. Patryk Rychcik
12. Jakub Baranek
13. Kacper Guliński
14. Patryk Sobczyk

APN 2010 trener Przesdzing
1. Filip Antosz
2. Mateusz Pikulski
3. Bartosz Szurgot
4. Jakub Lomania
5. Michał Cichecki
6. Marcel Beńko
7. Albert Sosinka
8. Jan Wieteska
9. Bartosz Stępień

APN 2010 trener Pietrek
1. Tomasz Kobiołka
2. Szymon Stec
3. Dawid Res
4. Mateusz Fogel
5. Wojciech Fogel
6. Tomasz Kopaczewski
7. Wiktor Kulik
8. Filip Kowal
9. Kacper Łukaszewicz
10. Franciszek Ślęzak ?

APN 2011 trener Swoboda
1. Oliwier Mikos
2. Leon Petelicki
3. Maksymilian Głód
4. Kajetan Janduła
5. Filip Borowczak
6. Wojciech Nowaliński
7. Paweł Szwagrzyk
8. Nikodem Podgórski
9. Jakub Bonk

APN 2011 trener Talar
1. Dominik Więcław
2. Paweł Makieła
3. Dariusz Wierciński
4. Dawid Kuć
5. Kamil Żabicki

APN Paniówki trener Majorczyk
1. Paweł Kot
2. Wojciech Zaczyk
3. Piotr Matula
4. Piotr Jałmużniak
5. Piotr Krzysteczko
6. Marceli Rojek

2 turnus (85 osób) – 03.08 – 09.08

APN 2005 trener Kraska
1. Mateusz Ferensztain
2. Kacper Jezusek
3. Mateusz Konic
4. Allan Sałapatek
5. Szczepan Pacia
6. Maciej Pielecki
7. Jan Szczotka
8. Dominik Mączka
9. Jakub Kwitek
10. Jakub Kowalski
11. Tymon Fijołek
12. Mateusz Popluc

APN 2006/07 trener Nieradzik
1. Kacper Jatta
2. Maciej Stolarczyk
3. Szymon Szymczyk
4. Robert Latoska
5. Krzysztof Kastelik
6. Paweł Chrośńik
7. Kamil Mazurek
8. Kacper Supłat
9. Karol Szymecki
10. Oliver Mansfeld
11. Dawid Lerch
12. Tomasz Smugaj
13. Dominik Dudek ?
14. Kacper Stępień ?

APN 2006/07 – trener Nieradzik
1. Michał Skowron
2. Szymon Krawczyk
3. Patryk Bajda
4. Radosław Bednarz
5. Aleksander Rolewicz
6. Jan Szymański
7. Szymon Marczyk
8. Michał Mikuła ?

APN 2008 trener Kasprzyk
1. Łukasz Grzyb
2. Szymon Osada
3. Szymon Kołczyk
4. Szymon Wdówka
5. Karol Gramala
6. Tomasz Dubiel
7. Patryk Polak
8. Igor Soberka
9. Nataniel Migdal
10. Kasjan Litwa
11. Mateusz Marcinowski
12. Aleksander Jazowy
13. Filip Lewandowski ?
14. Krzysztof Domagała

APN 2009 trener Pietraczyk
1. Paweł Jatta
2. Bartosz Krupa
3. Dominik Szewczyk
4. Arkadiusz Nahibowicz
5. Brajan Górniok
6. Filip Wasylków
7. Kamil Kołodziej
8. Wiktor Molak
9. David Kopciuch
10. Dawid Cwajna
11. Paweł Szymecki
12. Mateusz Benek
13. Ksawery Daroń
14. Bartłomiej Staszek
15. Antoni Pacia
16. Marcel Michalak
17. Piotr Kopeć
18. Oskar Kijas
19. Kamil Sitarz
20. Karol Cieślar
21. Bartosz Macios
22. Alan Otremba

APN 2010 trener Dziuba
1. Filip Szłapak
2. Rudra Locke
3. Filip Kosno
4. Daniel Drab
5. Olaf Trocha
6. Szymon Lewicki
7. Maks Ponichtera
8. Kacper Ciszkowski
9.  Karol Pokora
10.  Daniel Pawlik
11. Antoni Król
12. Karol Cieślik
13. Filip Motyliński
14. Dominik Tenczyński
15. Jakub Motyliński

W razie pytań prosimy kontaktować się z Kierownikiem Akademii Arturem Litwin, tel. 503 089 042 lub mailem redakcja@apnknurow.pl

Comments are closed.

Sponsorzy i partnerzy