Plan treningów wiosna 2019 [obowiązuje od 18 marca]

14 marca 2019
Plan treningów wiosna 2019 [obowiązuje od 18 marca]
Wiadomości APN

Poniżej prezentujemy Państwu plan treningów obowiązujący od 18 marca do końca czerwca. Do tego dojdą mecze ligowe według terminarza.
Zgodnie z rozporządzeniem MOSiR prosimy rodziców o nie przebywanie i nie przechodzenie po boisku w czasie zajęć oraz o parkowanie pojazdów na parkingu na terenie Orlika (wjazd od ul. Aleja Lipowa) lub od strony Szkoły Podstawowej nr 7. Wszelkie uwagi prosimy kierować na adres mailowy redakcja@apnknurow.pl.

APN 2003 – trener Krzysztof Orzeszek – IV LO B1 Junior Młodszy
Poniedziałek 19:00 – 20:30 – Duże (BD)
Środa 19:00 – 20:30 – Duże (AC)
Piątek 20:30 – 21:45  – Duże (całe)

APN 2005 gr. A – trener Damian Kraska – II LW C2 Trampkarz
Poniedziałek 17:30 – 19:00 – Duże (BD)
Środa 17:30 – 19:00 – Średnie (AB)
Piątek 17:30 – 19:00 – Średnie (A)
Niedziela 11:00 – Duże – mecz ligowy u siebie z Zagłębie Sosnowiec S.A.

APN 2006/07 – trener Krzysztof Nieradzik – II LW D1 Młodzik
Poniedziałek 17:30 – 19:00 – Duże (AC)
Środa 17:30 – 19:00 – Duże (D)
Piątek 17:30 – 19:00 – Duże (A)
Niedziela 13:00 – mecz ligowy na wyjeździe z Akademia Sportowa Lubliniec,

APN 2006/07 – trener Krzysztof Nieradzik – V LO D1 Młodzik
Wtorek 17:30 – 19:00 – Średnie (AB)
Środa 16:00 – 17.30 – Duże (B)
Piątek 16:00 – 17:30 – Duże (A)

APN 2008 gr. Czerwona – trener Adrian Kasprzyk
Poniedziałek 16:00 – 17:30 – Średnie (A)
Środa 18:00 – 19:00 – Orlik
Piątek 17:30 – 19:00 – Duże (B)

APN 2008 gr. Biała trener Adam Pawlas
Poniedziałek 16:00 – 17:30 – Średnie (B)
Środa 16:00 – 17.30 – Duże (D) — od 27.03
Czwartek 17:30 – 19:00 – Duże (B)
Piątek 17:30 – 19:00 – Duże (D)

APN 2009 gr. Biała – trener Aleksander Kowol
Poniedziałek 16:00 – 17:30 – Duże (A)
Piątek 17:30 – 19:00 – Duże (C)

APN 2009 gr. Czerwona – trener Patryk Pietraczyk
Wtorek 16:00 – 17:30 – Duże (B)
Czwartek 16:00 – 17:30 – Duże (B)

APN 2010 gr. Biała– trener Paweł Przesdzing
Poniedziałek 17:15 – 18:45 – Orlik
Czwartek 17:00 – 18:30 – Orlik

APN 2010 gr. Czerwona – trener Adam Pietrek
Poniedziałek 16:00 – 17:30 – Duże (C)
Piątek 16:00 – 17:30 – Duże (B)

APN 2010 gr. Zielona – trener Adam Dziuba
Poniedziałek 16:00 – 17:30 – Duże (B)
Czwartek 17:30 – 19:00 – Średnie (AB)

APN 2011 gr. Czerwona i Biała – trener Marcin Rozumek
Środa 16:15 – 17.15 – Średnie (A)
Piątek 16:15 – 17:15 – Duże (D)

APN 2011 gr. Czerwona – trener Paweł Talar
Środa 16:15 – 17:30 – Średnie (B)
Piątek 16:15 – 17:15 – Duże (C)

APN 2012 i młodsi – trener Dawid Dybcio
Poniedziałek 16:15 – 17:15 – Duże (D)
Środa 17:00 – 18:00 – Orlik

APN 2012 gr. Czerwona – trener Adam Dziuba
Wtorek 17:30 – 18:30 – Duże (B)
Czwartek 16:30 – 17:30 – Średnie (A)

APN 2013 i młodsi – trener Paweł Przesdzing
Poniedziałek 16:15 – 17:15 – Orlik
Czwartek 16:00 – 17:00 – Orlik

Comments are closed.

Sponsorzy i partnerzy