Sobotni turniej halowy ,,APN Knurów CUP 2019″ rocznika 2006 i młodsi już za nami.
Zagrało w nim 8 zespołów ze Śląska rywalizując każdy z każdym:
– APN Knurów I
– APN Knurów II
– Ruch Radzionków
– MOSiR Sparta Zabrze
– Pogoń Imielin
– MKS Zabrze Zaborze
– Jedność Przyszowice
– GSF Gliwice
Kibice zgromadzeni na trybunach hali sportowej knurowskiego MOSiR, obejrzeli łącznie 28 spotkań.
Poziom zawodów był bardzo wyrównany, który przyniósł wiele emocji oraz pięknych bramek – relacjonuje trener Akademików Krzysztof Nieradzik.
Na zakończenie rywalizacji zespoły od 1-3 otrzymały pamiątkowy puchar oraz medale, a każdy z uczestników otrzymał nagrodę rzeczową.
Podziękowania dla rodziców którzy zaangażowali się w pomoc w organizacji turnieju, Łukasza Chrośnika, Dawida Kołodzieja oraz Kacpra Karasza.
Najlepszym strzelcem turnieju został Maksymilian Kroczek z Pogoni Imielin.
Najlepszym zawodnikiem został Kacper Sierant z GSF Gliwice.
Najlepszym bramkarzem uznano Karola Szymeckiego z APN Knurów.
APN Knurów I zagrał w składzie: Karol Szymecki, Kacper Jatta, Krzysztof Kastelik, Tomasz Smugaj, Kamil Mazurek, Oliver Mansfeld, Paweł Chrośnik.
APN Knurów II : Szymon Adamus, Szymon Szymczyk, Eryk Maj, Filip kozak, Kacper Supłat, Dawid Lerch, Kacper Stępień.
Klasyfikacja Końcowa APN CUP 2019:
1 MKS Zabrze Zaborze 13 pkt.
2 APN Knurów II 12 pkt
3 MOSiR Sparta Zabrze 12 pkt.
4 APN Knurów I 11pkt.
5 Pogoń Imielin 11 pkt.
6 GSF Gliwice 6 pkt.
7 Jedność Przyszowice 4 pkt.
8 Ruch Radzionków 2 pkt.
Wyniki spotkań:
Lp. |
Godz. |
Drużyna |
Wynik |
Drużyna |
1 |
8:30 |
Ruch Radzionków |
1:0 |
GSF Gliwice |
2 |
8:45 |
Pogoń Imielin |
3:2 |
MKS Zaborze-Zabrze |
3 |
9:00 |
Sparta Zabrze |
1:0 |
Jedność Przyszowice |
4 |
9:15 |
GSF Gliwice |
2:1 |
APN Knurów I |
5 |
9:30 |
MKS Zaborze-Zabrze |
0:2 |
Sparta Zabrze |
6 |
9:45 |
APN Knurów II |
3:0 |
Jedność Przyszowice |
7 |
10:00 |
APN Knurów I |
0:0 |
Ruch Radzionków |
8 |
10:15 |
GSF Gliwice |
0:0 |
Pogoń Imielin |
9 |
10:30 |
Ruch Radzionków |
0:0 |
APN Knurów II |
10 |
10:45 |
Jedność Przyszowice |
0:1 |
MKS Zaborze-Zabrze |
11 |
11:00 |
Sparta Zabrze |
2:2 |
GSF Gliwice |
12 |
11:15 |
Pogoń Imielin |
2:3 |
APN Knurów I |
13 |
11:30 |
APN Knurów II |
1:1 |
MKS Zaborze-Zabrze |
14 |
11:45 |
Sparta Zabrze |
2:0 |
Ruch Radzionków |
|
12:00 |
PRZERWA TECHNICZNA |
||
15 |
12:15 |
Ruch Radzionków |
1:3 |
Pogoń Imielin |
16 |
12:30 |
GSF Gliwice |
2:2 |
Jedność Przyszowice |
17 |
12:45 |
Pogoń Imielin |
2:4 |
APN Knurów II |
18 |
13:00 |
APN Knurów I |
0:0 |
Sparta Zabrze |
19 |
13:15 |
MKS Zaborze-Zabrze |
2:0 |
GSF Gliwice |
20 |
13:30 |
Ruch Radzionków |
0:1 |
Jedność Przyszowice |
21 |
13:45 |
APN Knurów I |
0:1 |
MKS Zaborze-Zabrze |
22 |
14:00 |
APN Knurów II |
2:0 |
GSF Gliwice |
23 |
14:15 |
Pogoń Imielin |
4:0 |
Sparta Zabrze |
24 |
14:30 |
APN Knurów I |
3:0 |
APN Knurów II |
25 |
14:45 |
Jedność Przyszowice |
0:0 |
Pogoń Imielin |
26 |
15:00 |
Ruch Radzionków |
0:3 |
MKS Zaborze-Zabrze |
27 |
15:15 |
Sparta Zabrze |
1:1 |
APN Knurów II |
28 |
15:30 |
Jedność Przyszowice |
1:2 |
APN Knurów I |
15:45 |
ZAKOŃCZENIE TURNIEJU, WRĘCZENIE NAGRÓD |