Plan treningów 14-18 styczeń

11 stycznia 2019
Plan treningów 14-18 styczeń
Wiadomości APN

APN 2003 – trener Krzysztof Orzeszek
Poniedziałek 19:00 – 20:30 – Średnie całe
Środa 19:00 – 20:30 – Średnie całe
Piątek 20:00 – 21:30 – Duże całe

APN 2005 gr. A – trener Damian Kraska
Poniedziałek 17.30 – 19:00 Średnie (B)
Środa – trening hala
Piątek 17:00 – 18:30 – Duże (AC)
Sobota 10:00 – sparing z Siódemka Tychy

APN 2006/07 – trener Krzysztof Nieradzik
Poniedziałek 17.30 – 19:00 Średnie (A)
Środa 17:30 – 19:00 – Średnie (AB) – sparing
Piątek 17:00 – 18:30 – Duże (BD)

APN 2006/07 – trener Adrian Paśnicki
Wtorek 17:30 – 19:00 – Średnie (AB)
Środa 16:00 – 17.30 – Średnie (B)
Czwartek 17:30 – 19:00 – Średnie (AB)

APN 2008 gr. Czerwona – trener Adrian Kasprzyk
Poniedziałek 16:00 – 17:30 – Orlik
Środa 17:30 – 19:00 – Orlik
Piątek 15:50 – 16:50 – ZSZ 2

APN 2008 gr. Biała trener Damian Tkocz
Poniedziałek 16:00 – trening motoryczny LO
Środa 16:50 – 18:20 – ZSZ 2
Czwartek 16:00 – 17:30 – Średnie (A)
Piątek 16:00 – 17:30 – MOSIR
Niedziela 8:30 – turniej hala MOSiR

APN 2009 gr. Biała – trener Aleksander Kowol
Poniedziałek 16:00 – 17:30 – Średnie (A)
Piątek 16:00 – 17:30 – SP 2

APN 2009 gr. Czerwona – trener Patryk Pietraczyk
Wtorek 16:20 – 17:50 – ZSZ 2
Czwartek 16:00 – 17:30 – Średnie (B)

APN 2010 gr. Biała– trener Paweł Przesdzing
Poniedziałek 16:30 – 18:00 – SP 1
Czwartek 17:30 – 19:00 – SP 1

APN 2010 gr. Czerwona – trener Adam Pietrek
Wtorek 16:30 – 18:00 – SP 7
Piątek 16:30 – 18:00 – SP 1

APN 2010 gr. Zielona – trener Adam Dziuba
Poniedziałek 16:30 – 18:00 – SP 2
Czwartek 17:30 – 19:00 – SP 7

APN 2011 gr. Biała – trener Marcin Rozumek
Środa 16:30 – 17:30 – MG 2
Piątek 16:50 – 17:50 – ZSZ 2

APN 2011 gr. Czerwona – trener Paweł Talar
Środa 18:00 – 19:30 – SP 7
Piątek 16:30 – 17:30 – MG 2

APN 2012 gr. Biała – trener Dawid Dybcio
Poniedziałek 16:00 – 17:00 – MOSIR
Środa 16:30 – 17:30 – SP 2

APN 2012 gr. Czerwona – trener Adam Dziuba
Wtorek 16:30 – 17:30 – SP 1
Czwartek 16:30 – 17:30 – SP 7

APN 2013 i młodsi – trener Paweł Przesdzing
Środa 17:30 – 18:30 – MG 2
Czwartek 16:30 – 17:30 – SP 1

MG 2 – Miejskie Gimnazjum nr 2 (ul. Stefana Batorego 7)
SP 1 – Szkoła Podstawowa nr 1 (ul. Słoniny 1)
SP 2 – Szkoła Podstawowa nr 2 (ul. Wilsona 22)
SP 7 – Szkoła Podstawowa nr 7 (ul. Jedności Narodowej 5)
MOSiR – MOSiR Szczygłowice (ul. Sztygarska, Knurów Szczygłowice)
ZSZ – Zespół Szkół Zawodowych nr 2 (ul. Szpitalna 29)

Comments are closed.

Sponsorzy i partnerzy