Lista osób na letni obóz [na dzień 11 grudzień]

11 grudnia 2018
Lista osób na letni obóz [na dzień 11 grudzień]
Wiadomości APN

Akademia Piłki Nożnej w Knurowie zaprasza na letni obóz sportowy. W tym roku drużyny udadzą się do Dębicy. Poniżej przedstawiamy Państwu szczegóły oraz listę osób, które wpłaciły zaliczkę do dnia 11 grudnia.

– 1 turnus 28.07-03.08 – grupy od trenerów: Tkocz, Kowol, Dziuba, Przesdzing, Pietrek, Rozumek, Talar, Dybcio, Majorczyk

– 2 turnus 03.08 – 09.08 – grupy od trenerów: Orzeszek, Kraska, Nieradzik, Paśnicki, Kasprzyk, Pietraczyk

Zaliczkę w wysokości 200 zł należy wpłacać do 10 grudnia br. na konto Akademii:
PKO SA o/Knurów 92 1240 4302 1111 0010 6662 2870
W tytule przelewu proszę zaznaczyć ”1 rata obóz sportowy Jan Kowalski – trener Majorczyk”

Szczegóły dotyczące obozu znajdą Państwo TUTAJ

2 turnus (58 osób) – 03.08 – 09.08

APN 2005 trener Kraska
1. Mateusz Ferensztain
2. Kacper Jezusek
3. Mateusz Konic
4. Allan Sałapatek
5. Szczepan Pacia
6. Maciej Pielecki
7. Jan Szczotka
8. Dominik Mączka
9. Jakub Kwitek
10. Jakub Kowalski
11. Tymon Fijołek

APN 2006/07 trener Nieradzik
1. Kacper Jatta
2. Maciej Stolarczyk
3. Szymon Szymczyk
4. Robert Latoska
5. Krzysztof Kastelik
6. Paweł Chrośńik
7. Kamil Mazurek
8. Kacper Supłat
9. Karol Szymecki
10. Oliver Mansfeld
11. Dawid Lerch
12. Tomasz Smugaj

APN 2006/07 – trener Paśnicki
1. Michał Skowron
2. Szymon Krawczyk
3. Patryk Bajda
4. Radosław Bednarz
5. Aleksander Rolewicz
6. Jan Szymański

APN 2008 trener Kasprzyk
1. Łukasz Grzyb
2. Szymon Osada
3. Szymon Kołczyk
4. Szymon Wdówka
5. Karol Gramala
6. Tomasz Dubiel
7. Patryk Polak
8. Igor Soberka
9. Nataniel Migdal
10. Kasjan Litwa

APN 2009 trener Pietraczyk
1. Paweł Jatta
2. Bartosz Krupa
3. Dominik Szewczyk
4. Arkadiusz Nahibowicz
5. Brajan Górniok
6. Filip Wasylków
7. Kamil Kołodziej
8. Wiktor Molak
9. David Kopciuch
10. Dawid Cwajna
11. Paweł Szymecki
12. Mateusz Benek
13. Ksawery Daroń
14. Bartłomiej Staszek
15. Antoni Pacia
16. Marcel Michalak
17. Piotr Kopeć
18. Oskar Kijas
19. Kamil Sitarz

1 turnus (67 osób) – 28.07 – 03.08 

APN 2008 trener Tkocz
1. Michał Świstuń
2. Daniel Wojtanowski
3. Przemysław Pach
4. Szymon Szych
5. Kamil Sałata
6. Alex Zakrzewski
7. Jakub Mikucki
8. Jakub Domański

APN 2009 trener Kowol
1. Dawid Bismor
2. Jan Kalemba
3. Aleksander Karpiński
4. Jakub Kostka
5. Adrian Zieliński
6. Michał Zawodniok
7. Piotr Majewski
8. Krystian Schwyrz
9. Wojciech Walczyk
10. Łukasz Konopka
11. Patryk Rychcik
12. Jakub Baranek
13. Kacper Guliński

APN 2010 trener Przesdzing
1. Filip Antosz
2. Mateusz Pikulski
3. Bartosz Szurgot
4. Jakub Lomania
5. Michał Cichecki
6. Marcel Beńko
7. Albert Sosinka

APN 2010 trener Pietrek
1. Tomasz Kobiołka
2. Szymon Stec
3. Dawid Res
4. Mateusz Fogel
5. Wojciech Fogel
6. Tomasz Kopaczewski
7. Wiktor Kulik
8. Filip Kowal
9. Kacper Łukaszewicz

APN 2010 trener Dziuba
1. Filip Szłapak
2. Rudra Locke
3. Filip Kosno
4. Daniel Drab
5. Olaf Trocha
6. Szymon Lewicki
7. Daniel Pawlik
8. Maks Ponichtera
9. Kacper Ciszkowski
10. Karol Pokora

APN 2011 trener Rozumek
1. Oliwier Mikos
2. Leon Petelicki
3. Maksymilian Głód
4. Kajetan Janduła
5. Filip Borowczak
6. Wojciech Nowaliński
7. Paweł Szwagrzyk
8. Nikodem Podgórski

APN 2011 trener Talar
1. Dominik Więcław
2. Paweł Makieła
3. Dariusz Wierciński
4. Dawid Kuć
5. Kamil Krućko
6. Mikołaj Żabicki

APN Paniówki trener Majorczyk
1. Paweł Kot
2. Wojciech Zaczyk
3. Piotr Matula
4. Piotr Jałmużniak
5. Michał Swaczyna
6. Piotr Krzysteczko

W razie pytań prosimy kontaktować się z Kierownikiem Akademii Arturem Litwin, tel. 503 089 042 lub mailowo redakcja@apnknurow.pl

Comments are closed.

Sponsorzy i partnerzy