2009 grupa czerwona – relacje z meczów

6 listopada 2018
2009 grupa czerwona – relacje z meczów
APN 2009

Poniżej przedstawiamy relacje z 2 ostatnich meczów grupy czerwonej 2009 trenera Patryka Pietraczyka. Zapraszamy do lektury!

APN Knurów – Promotor Zabrze  12-4

bramki: Molak 3, Cieślar 2, Pacia 2, Krupa 2, Jatta, Staszek, Kopeć

skład: Benek, Staszek, Krupa, Jatta, Kołodziej, Sitarz, Molak, Kopeć, Nahibowicz, Cieślar, Otremba, Pacia, Daroń

Przez cały mecz byliśmy zespołem lepszym piłkarsko przez co dominowaliśmy na boisku. Chłopcy byli kreatywni, wygrywali dużo pojedynków 1vs1 i stwarzali mnóstwo sytuacji bramkowych. To zdecydowanie nasze mocne strony. W obronie jak zwykle kilka błędów spowodowanych brakiem komunikacji i presją przeciwnika, który w ataku prezentował się najsolidniej. Otwarcie gry od bramkarza przez aktywnych i chcących piłkę obrońców i pomocników do poprawy, jednak nad tym elementem trzeba długo i cierpliwie pracować.

Plusy meczu: Kołodziej, Krupa

Piast Gliwice – APN Knurów  5-9

bramki: Macios 4, Pacia 2, Szewczyk, Cieślar, Wasylków

skład: Szymecki, Górniok, Wasylków, Krupa, Staszek, Kopciuch, Kijas, Kołodziej, Szewczyk, Pacia, Kopeć, Macios, Cieślar

Typowy mecz walki. Małe boisko nie sprzyjało graniu w piłkę, więc na murawie od początku do końca obie drużyny wykazywały się dużą walecznością i ambicją. Piast do meczu przystąpił bardzo zmotywowany i sprawił nam problemy. Nasza drużyna rozegrała dobre spotkanie, po naszej stronie było widać więcej jakości. Częściej udawało nam się uspokajać grę, wychodzić z chaosu i wykorzystywać boczne, wolne sektory boiska. Po ładnych akcjach skrzydłowych podła większość bramek i zasłużenie zdobyliśmy 3 punkty. Dobrze też wyglądało otwarcie gry od bramkarza, przez co akcje zawiązywały się. Trzeba jednak przyznać,  że Piast zawiesił poprzeczkę zdecydowanie wyżej niż w pierwszym meczu pomiędzy naszymi drużynami i zdobył zasłużenie aż 5 bramek. W tym dniu byliśmy skuteczni pod bramką przeciwnika i w pierwszej połowie zdobywamy 6 bramek, które pozwoliły wygrać mecz. Gratulacje dla chłopców za zaangażowanie i grę w tym meczu!

Plusy meczu: Macios, Szewczyk

trener: Patryk Pietraczyk

kierownik: Damian Jakubowski

Comments are closed.

Sponsorzy i partnerzy