Plan treningów 5-11 listopada

2 listopada 2018
Plan treningów 5-11 listopada
Wiadomości APN

APN 2003 – trener Krzysztof Orzeszek 
Poniedziałek 19:00 – 20:30 – Duże (BD)
Środa 19:00 – 20:30 – Duże – mecz barażowy z Gwarkiem Zabrze
Piątek 20:30 – 21:40 – Duże (całe)
Niedziela 9:00 – mecz barażowy z Gwarkiem Zabrze, wyjazd. 7:45

APN 2005 gr. A – trener Damian Kraska 
Poniedziałek 17:30 – 19:00 – Duże (BD)
Środa 17:30 – 19:00 – Średnie (A)
Niedziela 9:00 – mecz ligowy na wyjeździe z TS Gwarek Tarnowskie Góry, ul. Wojska Polskiego 2, wyjazd godz. 7:45

APN 2006/07 – trener Krzysztof Nieradzik 
Poniedziałek 17.30 – 19:00 Średnie (A)
Środa 17:30 – 19:00 – Średnie (B)
Piątek 16:00 – 17:30 – Duże całe – mecz ligowy u siebie z MKS Olimpia Piekary Śląskie

APN 2006/07 – trener Adrian Paśnicki 
Wtorek 17:30 – 19:00 – Średnie (AB)
Środa 16:00 – 17.30 – Duże (BD)
Czwartek 17:30 – 19:00 – Średnie (B)

APN 2008 gr. Czerwona – trener Adrian Kasprzyk 
Poniedziałek 16:00 – 17:30 – Średnie (A)
Środa 18:00 – 19:00 – Orlik
Piątek 17:30 – 19:00 – Duże (A) – sparing z Gwarkiem Zabrze

APN 2008 gr. Biała trener Damian Tkocz 
Poniedziałek 16:00 – 17:30 – Średnie (B)
Czwartek 16:00 – 17:30 – Średnie (A)
Piątek 16:00 – 17:30 – Średnie (A)

APN 2009 gr. Biała – trener Aleksander Kowol
Poniedziałek 16:00 – 17:15 – Duże (A)
Poniedziałek 17:15 – 18:45 – Duże (A)
Środa 16:00 – 17.30 – Średnie (B)

APN 2009 gr. Czerwona – trener Patryk Pietraczyk
Wtorek 16:00 – 17:30 – Duże (B)
Czwartek 16:00 – 17:30 – Duże (B)
Niedziela – turniej halowy w Gliwicach, kadra będzie podana po czwartkowym treningu

APN 2010 gr. Biała– trener Paweł Przesdzing
Poniedziałek 17:00 – 18:30 – Orlik
Czwartek 17:30 – 19:00 – SP 1

APN 2010 gr. Czerwona – trener Adam Pietrek
Poniedziałek 16:00 – 17:30 – Duże (C)
Piątek 17:30 – 19:00 Duże (C)

APN 2010 gr. Zielona – trener Adam Dziuba
Poniedziałek 17:30 – 19:00 – Duże (C)
Czwartek 17:30 – 19:00 – Średnie (A)

APN 2011 gr. Czerwona i Biała – trener Marcin Rozumek
Środa 16:15 – 17.15 – Średnie (A)
Piątek 16:30 – 17:30 – Średnie (B)

APN 2012 i młodsi – trener Dawid Dybcio
Poniedziałek 16:00 – 17:15 – Duże (BD)
Środa 17:00 – 18:00 – Orlik

APN 2013 i młodsi – trener Paweł Przesdzing
Środa 17:30 – 18:30 – MG 2
Czwartek 16:30 – 17:30 – SP 1

MG 2 – Stefana Batorego 7
SP 1 – Antoniego Słoniny 1

Comments are closed.

Sponsorzy i partnerzy