Rocznik 2006 i młodsi w Bytomiu

13 października 2018
Wiadomości APN
W piątkowe popołudnie akademicy rocznika 2006 i młodsi rozegrali kolejny ligowy mecz w ramach III ligi wojewódzkiej z Szombierkami Bytom.
Spotkanie to zakończyło się wynikiem 0:6 dla APN, który na 4 kolejki przed zakończeniem rozgrywek zapewnił sobie awans do II ligi wojewódzkiej.
Jak relacjonuje ten pojedynek trener APN Krzysztof Nieradzik – było to bardzo dobre spotkanie w naszym wykonaniu i czułem już przed nim, że tak faktycznie będzie.
W pierwszej odsłonie tego meczu brakowało nam skuteczności, lecz tak zwana strzelona bramka do szatni w 30 minucie dodała nam więcej pewności w grze.
Z każdą minutą rosło nasze tempo w rozgrywaniu akcji, a każda strzelona bramka podcinała skrzydła gospodarzom z Bytomia.
Cieszą mnie zrealizowane zadania taktyczne przez nasz zespół, oraz gra na przysłowiowe zero z tyłu – dodaje szkoleniowiec zespołu.