Plan treningów 15-21 października

10 października 2018
Plan treningów 15-21 października
Wiadomości APN

APN 2003 – trener Krzysztof Orzeszek – IV LO B1 Junior Młodszy
Poniedziałek 19:00 – 20:30 – Duże (BD)
Środa 19:00 – 20:30 – Duże (AC)
Piątek 20:30 – 21:40 – Duże (całe)
Sobota 10:00 – mecz ligowy u siebie z LKS Sokół Łany Wielkie

APN 2005 gr. A – trener Damian Kraska – III LW C2 Trampkarz
Poniedziałek 17:30 – 19:00 – Duże (BD)
Środa 17:30 – 19:00 – Średnie (A)
Piątek 17:30 – 19:00 – Średnie (A)
Niedziela 10:00 – mecz ligowy u siebie z Górnik Zabrze S.S.A.

APN 2006/07 – trener Krzysztof Nieradzik – III LW D1 Młodzik
Poniedziałek 17:30 – 19:00 – Średnie (AB)
Środa 17:30 – 19:00 – Duże (D)
Piątek 16:15 Duże (AC)  – mecz ligowy u siebie z TS Gwarek Tarnowskie Góry

APN 2006/07 – trener Adrian Paśnicki – V LO D1 Młodzik
Poniedziałek 16:45 – mecz ligowy na wyjeździe z KKS Kolejarz Gliwice, ul. Sportowa 21, wyjazd godz. 15:50
Środa 16:00 – 17.30 – Duże (D)
Czwartek 17:30 – 19:00 – Średnie (A)

APN 2008 gr. Czerwona – trener Adrian Kasprzyk
Poniedziałek 16:00 – 17:30 – Średnie (A)
Środa 16:30 – Duże – mecz ligowy z MKS Concordia Knurów – V LO E1 gr. 2
Piątek 17:30 – 19:00 – Duże (A)

APN 2008 gr. Biała trener Damian Tkocz –
Poniedziałek 16:00 – 17:30 – Średnie (B)
Czwartek 16:00 – 17:30 – Średnie (A)
Piątek 16:00 – 17:30 – Średnie (A)

APN 2009 gr. Biała – trener Aleksander Kowol
Poniedziałek 16:00 – 17:15 – Duże (A)
Poniedziałek 17:15 – 18:45 – Duże (A)
Środa 16:00 – 17.30 – Średnie (B)
Środa 17:30 – 19:00 – Średnie (B)
Piątek 16:30 – 17:30 – Duże (B) – mecz ligowy u siebie z Gwarek III Ornontowice

APN 2009 gr. Czerwona – trener Patryk Pietraczyk
Wtorek 16:00 – 17:30 – Duże (B)
Środa 18:00 – 19:00 – Orlik – mecz ligowy u siebie z LKS Wilki Wilcza – E2 Orlik gr. 1
Czwartek 16:00 – 17:30 – Duże (B)
Piątek 16:30 – mecz ligowy na wyjeździe z UKS Trampkarz Zabrze, ul. Zamkowa 2, wyjazd godz. 15:40

APN 2010 gr. Biała– trener Paweł Przesdzing
Poniedziałek 17:15 – 18:45 – Orlik
Czwartek 17:00 – 18:30 – Orlik

APN 2010 gr. Czerwona – trener Adam Pietrek
Poniedziałek 16:00 – 17:30 – Duże (C)
Piątek 17:30 – 19:00 – Duże (C) – wyjątkowo zmiana godziny treningu

APN 2010 gr. Zielona – trener Adam Dziuba
Poniedziałek 17:30 – 19:00 – Duże (A)
Czwartek 17:30 – 19:00 – Duże (B)

APN 2011 gr. Czerwona i Biała – trener Marcin Rozumek
Środa 16:15 – 17.15 – Średnie (A)
Piątek 16:30 – 17:30 – Duże (D)

APN 2012 i młodsi – trener Dawid Dybcio
Poniedziałek 16:00 – 17:15 – Duże (BD)
Środa 17:00 – 18:00 – Orlik

APN 2013 i młodsi – trener Paweł Przesdzing
Poniedziałek 16:15 – 17:15 – Orlik
Czwartek 16:00 – 17:00 – Orlik

Comments are closed.

Sponsorzy i partnerzy