Obóz sportowy 2 turnus: Informacje dot. wyjazdu

13 sierpnia 2018
Obóz sportowy 2 turnus: Informacje dot. wyjazdu
Wiadomości APN

Już w niedzielę 19 sierpnia na obóz sportowy do Nowej Rudy wyjadą kolejne grupy trenujące w knurowskiej Akademii (grupy od trenerów Kraski, Kasprzyka, Tkocza i Pietraczyka). Wyjazd oraz powrót z obozu będzie miał miejsce z parkingu przy Orliku w Knurowie o godzinie 8.30. Prosimy o przybycie 15 minut wcześniej w celach organizacyjnych.

Jeśli chodzi o powrót to planujemy zameldować się w Knurowie w sobotę 25 sierpnia około godziny 12.00 (podobnie jak na poprzednich obozach jak będziemy w odległości około 30 minut od Knurowa to prześlemy informację sms ;) )

Bardzo ważna informacja – osoby które nie oddały jeszcze karty kwalifikacyjnej na obóz proszone są o jej oddanie trenerowi na najbliższym treningu. Jeśli jest ktoś, kto nie dostał takiej karty lub ją zgubił prosimy o pilny kontakt z kierownikiem Akademii Arturem Litwin, tel. 503 089 042.

Przypominamy co zabrać na obóz (bardzo prosimy tego przestrzegać, bo duże torby i duża ilość rzeczy są naprawdę niepotrzebne):
– klapki,
– ręczniki (mały i plażowy)
– krem ochronny
– przedmioty higieny osobistej
– własny kubek
– kąpielówki, czepek
– stroje, ortaliony, dresy z APN
– zapas bielizny i skarpetek (2 pary na 1 dzień)
– 3 pary butów: do zajęć na boisku, płaskie jak na halę oraz wyjściowe
– kartę chipową NFZ, dokument tożsamości ze zdjęciem
– ciepłą bluzę lub polar
– nieprzemakalną kurtkę
– nakrycie głowy (czapka z daszkiem, chusta itp.)
– ulubioną grę, zabawkę, maskotkę, książkę do czytania itp.

Rodziców proszę o przygotowanie dzieciom na podróż napoje niegazowane. Obowiązuje całkowity zakaz zabieranie ze sobą chipsów i napojów gazowanych, izotonicznych czy energetyzujących.

Obóz rozpoczynamy od obiadu.

Osoby, które chcą otrzymać rachunek za obóz proszę o przygotowanie dokładnych danych, będą potrzebne do wystawienia rachunku. Proszę dokładnie wypytać się w swoich zakładach pracy jak taki rachunek ma wyglądać (często zakłady mają odrębne formularze). Proszę dane włożyć dzieciom do kopert lub wysłać na maila redakcja@apnknurow.pl.

Dzieciom proszę przygotować podpisane koperty z :
– kartą chipową, legitymacją szkolną i rozmienionymi pieniędzmi, unikamy wkładania monet do koperty (proszę wypisać na kopercie kwotę i dzienny przydział) a także ewentualną zgodą na pomoc dziecku w np. myciu głowy bądź sprawdzaniu czy nie ma kleszczy.
– jeżeli dziecko ma problemy z jazdą w autokarze, prosimy o spakowanie mu tabletek na podróż powrotną.

 

Comments are closed.

Sponsorzy i partnerzy