W środę 15 sierpnia z powodu Święta zajęcia nie odbędą się.
Trening bramkarski: Wtorek 17:15 – Duże (BC)
APN 2003 – trener Krzysztof Orzeszek – IV LO B1 Junior Młodszy
Poniedziałek 9:00 – Duże
Czwartek 9:00 – Duże
Piątek 9:00 – Duże
Piątek 18:30 – sparing ze Spartą Zabrze, 18:00 – zbiórka na miejscu Mickiewicza 66a Zabrze-Mikulczyce
APN 2004 – trener Marcin Klaczka – III LW C1 Trampkarz
Poniedziałek 17:30 – 19:00 – Duże (AC)
Czwartek 17:30 – 19:00 – Średnie (B)
APN 2005 gr. A – trener Damian Kraska – III LW C2 Trampkarz
Poniedziałek 17:30 – 19:00 – Duże (BD)
Wtorek 11:00 – 12:30 – Duże
Czwartek 11:00 – 12:30 – Duże
Piątek 17:30 – 19:00 – Średnie (A)
APN 2005 gr. B – trener Marcin Piątek – V LO C2 Trampkarz
Wtorek 17:30 – 19:00 – Średnie (AB)
Czwartek 19:00 – 20:30 – Średnie (A)
Piątek 17:30 – 19:00 – Duże (C)
APN 2006/07 – trener Krzysztof Nieradzik – III LW D1 Młodzik
Poniedziałek 17:30 – 19:00 – Średnie (AB)
Czwartek 18:30 – sparing na wyjeździe z Gwarek Ornontowice
Piątek 17:30 – 19:00 – Duże (C)
Niedziela – mecze ligowe
APN 2006/07 – trener Adrian Paśnicki – V LO D2 Młodzik
Poniedziałek 9:00 – Średnie (AB)
Czwartek 9:00 – Średnie (AB)
Piątek 9:00 – Średnie (AB)
Sobota 10:00 – Średnie – sparing
APN 2008 gr. Czerwona – trener Adrian Kasprzyk – IV LO E2 Orlik grupa 1
Poniedziałek 16:00 – 17:30 – Duże (C)
Piątek 17:30 – 19:00 – Duże (BD) – sparing z MKS Czerwionka
APN 2008 gr. Biała trener Damian Tkocz – V LO E2 Orlik grupa 3
Poniedziałek 16:00 – 17:30 – Duże (C)
Czwartek 16:00 – 17:30 – Średnie (A)
Piątek 17:30 – 19:00 – Duże (BD) – sparing z MKS Czerwionka
APN 2009 gr. Biała – trener Aleksander Kowol
Poniedziałek 16:00 – 17:30 – Duże (B)
Piątek 16:00 – 17:30 – Duże (B)
APN 2009 gr. Czerwona – trener Patryk Pietraczyk
Wtorek 16:00 – 17:30 – Duże (B)
Czwartek 16:00 – 17:30 – Duże (B)
APN 2010 gr. Biała– trener Paweł Przesdzing
Poniedziałek 16:00 – 17:30 – Duże (A)
Czwartek 16:00 – 17:30 – Orlik
APN 2010 gr. Czerwona – trener Adam Pietrek
Poniedziałek 17:00 – 18:30 – Orlik
Piątek 16:00 – 17:30 – Duże (A)
APN 2010 gr. Zielona – trener Adam Dziuba
Poniedziałek 16:00 – 17:30 – Duże (D)
Czwartek 17:30 – 19:00 – Orlik
APN 2011 gr. Czerwona i Biała – trener Marcin Rozumek
Piątek 16:00 – 17:00 – Duże (D)
APN 2012 i młodsi – trener Dawid Dybcio
Poniedziałek 16:00 – 17:00 – Orlik
Treningi odbywają się zgodnie z grafiką: