Bojków – dziękujemy za miłe przyjęcie. Nam się podobało..a Wam?

18 czerwca 2018
Bojków – dziękujemy za miłe przyjęcie. Nam się podobało..a Wam?
Wiadomości APN

Dzisiaj dotarliśmy do Bojkowa, do Szkoły Podstawowej nr 8.

Bardzo serdecznie przywitała nas Dyrektor Szkoły Pani mgr inż. Mariola Dumin-Kowal i na dzień przed występem polskiej reprezentacji wspólnie z dziećmi zrobiliśmy głośny doping, który dotarł do naszych reprezentantów w Rosji na pewno dodając im otuchy na jutrzejsze spotkanie z Senegalem.

Trener rocznika 2009 Aleksander Kowol i jego trzech zawodników zademonstrowało wszystkim zebranym kilka ciekawych tricków i sztuczek. Uczeń tamtejszej szkoły Allan Sałapatek, nasz akademik rocznika 2005 zrobił na wszystkich duże wrażenie żonglerką. APEK opowiadał dzieciom jak ważny jest sport w naszym codziennym życiu i przeszliśmy do wspólnych konkurencji.

Trener Kowol przeprowadził trzy konkurencje m in. prowadzenia piłki na czas, następnie budzący wiele emocji slalom między pachołkami na trzech stanowiskach, by w efekcie skończyć na bardzo wyrównanym pojedynku strzałów na bramkę.

Otrzymaliśmy sporo oklasków, wręczyliśmy Pani Dyrektor pamiątkowy dyplom i jeszcze na miejscu otrzymaliśmy zaproszenie na wrzesień.

DZIĘKUJEMY BOJKÓW I ZAPRASZAMY NA NASZE ZAJĘCIA.

KONTAKT W SPRAWIE NABORÓW U TRENERA DAWIDA DYBCIO NR TEL. 530 787 700

Comments are closed.

Sponsorzy i partnerzy