Relacja z wycieczki do Wrocławia!

3 czerwca 2018
Relacja z wycieczki do Wrocławia!
Wiadomości APN

Drodzy Akademicy,

W sobotę 02.06.2018 wybraliśmy się do Wrocławia by w ramach APN Sport Travel Agency odwiedzić kolejny stadion oraz wrocławskie ZOO. Gdy rankiem zerknęliśmy na mapy meteo wszystko wskazywało, że w godzinach kiedy będziemy we Wrocławiu przewidziane są intensywne opady deszczu z burzami, ale nic takiego na szczęście nie miało miejsca – przeciwnie: było pięknie i słonecznie. Godzina 10:00 rozpoczęliśmy zwiedzanie z przewodnikiem stadionu, na którym w Ekstraklasie mecze rozgrywa Śląsk Wrocław. Byliśmy w szatniach, sali konferencyjnej, gabinecie odnowy biologicznej, ławkach rezerwowych, przy murawie, na trybunach – słowem poczuliśmy atmosferę wielkiej piłki od kuchni i mamy wielkie apetyty by kiedyś poczuć to będąc zawodowmi piłkarzami.

Następnie udaliśmy się do ZOO. Najpierw rzecz jasna afrykarium, a tam ponad 5000 zwierząt! Czy widzieliśmy wszystkie? Pewnie, że nie! Foki, rekiny i płaszczki na pewno :) Po wizycie w afrykarium i spektakularnym przejściu w bezbarwnym tunelu, gdzie faktycznie można było odnieść wrażenie jak byśmy byli w środku oceanu, wyszliśmy na zewnątrz. ZOO we Wrocławiu to ponad 33 hektary powierzchni – my mieliśmy niecałe dwie godziny, dlatego wybraliśmy te najbardziej interesujące zwierzęta:  małpy, słonie, zebry, żyrafy, tygrysy, niedźwiedzie, lwy, leniwce, hipopotamy.

Atmosfera była radosna. Plan został zrealizowany i po wizycie w drodze powrotnej na małej przekąsce udaliśmy się do domów. Podziękowania dla opiekunów: trenera Adama Dziuby i kierownika Jacka Szurgota

Comments are closed.

Sponsorzy i partnerzy