Rodzinny Turbokozak APN 2018 za nami

28 kwietnia 2018
Rodzinny Turbokozak APN 2018 za nami
Wiadomości APN

Pogoda dopisała, sponsor dotrzymał słowa i przygotował bardzo cenne nagrody. Wstawiło się ponad 20 rodzinnych Teamów i punkt 13:00 ruszyliśmy z akcją Turbokozak.

Wszystkich zgromadzonych przywitał kierownik Akademii Artur Litwin, a następnie Damian Wdówka wyjaśnił konkurencje jedna po drugiej i sposoby przyznawania punktów.

Nasi bezcenni animatorzy – z rocznika 2002 i 2003 (Damian Piekiełko, Kuba Wróbel, Darek Czempiel, Szymon Soberka, Tomek Orman i Dominik Szwagrzyk) oraz trener Adam Dziuba udali się do pięciu stanowisk i zabawa rozpoczęła się na dobre.

Przypomnimy mieliśmy pięć konkurencji:
1. grzybkobranie – gdzie nasze teamy w ciągu 30 sekund musiały zebrać jak najwięcej grzybków
2. strzały na celność do hula hop
3. obij słupek i poprzeczkę
4. kręcioła – ta konkurencja musi być zawsze na każdym turbokozaku !
5. żonglerka

Było sporo emocji, zabawy, ale i sportowej rywalizacji. Niemniej najważniejszy cel chyba został osiągnięty – tata z synem, mama z synem – wspólna zabawa, jedna rodzina, jeden cel…bezcenne. Radość ze spędzania wspólnie czasu i wzajemnego wsparcia w swoim małym teamie bez względu na wynik.

Mamy nadzieję, że wszystkim zgromadzonym przysporzyliśmy dużo radości i spotkamy się kolejnym razem przy kolejnych wydarzeniach sportowych organizowanych przez Naszą Akademię.

Wypada oczywiście zaprezentować pierwsze 3 miejsca.
1. GUZERA team z nagrodą główną – odkurzaczem BOSCH
2. CHRÓŚNIK team z 200 !! ma litrami wody Kryniczanka – najlepszej, najzdrowszej i najbardziej odżywczej
3. SMUGAJ team z rodzinnym voucherem do kina Cinema City w Gliwicach

Bardzo dziękujemy firmie KRYNICZANKA, animatorom rocznika 2002 i 2003, trenerom Dziuba, Kasprzyk, a także MOSIR Knurów za udostępnienie średniego boiska

i cóż… do następnego razu APN.

Comments are closed.

Sponsorzy i partnerzy