Relacja z wyjazdów rocznika 2009

16 kwietnia 2018
Relacja z wyjazdów rocznika 2009
APN 2009

W sobotę, 7 kwietnia, zespół rocznika 2009 udał się do Lublińca by na zaproszenie Sparty Lubliniec zagrać w Zajączkowym Turnieju Piłki Nożnej. Turniej ten odbywał się systemem „każdy z każdym”, a nasza drużyna zanotowała cztery zwycięstwa i jedną porażkę. Ostatecznie po podsumowaniu wyników przez organizatorów ukończyliśmy turniej na 1 miejscu. Dodatkowo nasz kapitan – Kamil Kołodziej został z 8 trafieniami królem strzelców turnieju.

Rocznik 2009 w Lublińcu reprezentowali: P. Szymecki, M. Michalak, P. Kopeć, A. Pacia, K. Kołodziej, P. Jatta, A. Otremba, K. Cieślar,          D. Szewczyk, D. Cwajna.

Na wyróżnienie indywidualne za dobrą postawę na boisku podczas całego turnieju w ocenie trenera zasługuje Antek Pacia (strzelec 6 bramek) oraz Alan Otremba.

Wyniki zespołu:

APN Knurów – Akademia Sportu Lubliniec II  8-0

Akademia Sportu Lubliniec I – APN Knurów   1-3

Sparta Lubliniec III – APN Knurów                    2-4

Sparta Lubliniec II – APN Knurów                     0-8

APN Knurów – Sparta Lubliniec I                      2-3

————————————————————————————————————

Natomiast w niedzielę, 15 kwietnia, nasz zespół udał się do Katowic, by rozegrać mecze sparingowe w ramach Śląskiej Ligi Młodych Talentów. Naszymi rywalami były drużyny Górnika Zabrze i Rozwoju Katowice z rocznika 2009. Rozegraliśmy dwa mecze z mocnymi rywalami o bardzo dobrym poziomie sportowym, które dały odpowiedz na jakim obecnie poziomie jesteśmy. Podczas tych meczów chłopcy zdobyli cenne doświadczenia, z których miejmy nadzieję wyciągniemy jak najwięcej pozytywnych wniosków.

Skład w jakim zagrali Akademicy: M. Benek, B. Krupa, M. Michalak, K. Kołodziej, D. Cwajna, P. Kopeć, W. Molak, B. Macios, D. Szewczyk,  A. Nahibowicz, A. Pacia, P. Jatta.

Trenerem zespołu jest Patryk Pietraczyk, a kierownikiem Damian Jakubowski.

Comments are closed.

Sponsorzy i partnerzy