Realacja z meczu Tyski Sport – APN

30 marca 2018
APN 2003

Akademicy z rocznika 2003 w sobotę zainaugurowali swoje zmagania na pierwszoligowych boiskach. Jak się okazało nie był to dobry dzień dla naszych zawodników.

– Pierwsze minuty spotkania pokazały że będziemy w stanie sprawić niespodziankę w tym spotkaniu bo przeciwnik był realnie w naszym zasięgu. Na nasze nieszczęście zostaje podyktowany przeciwko nam rzut karny, Bartek Barczyk był bardzo bliski obrony tego strzału, piłka prześlizgnęła się po jego rękawicy. Schodząc do szatni przy stanie 1:0 dla gospodarzy wiedzieliśmy że przy konsekwentnej grze zagrozimy jeszcze bramkarzowi Tyskiego Sportu. W pierwszych sekundach drugiej połowy tracimy szybko bramkę co szybko podcina nam skrzydła i powoduje że zaczynamy popełniać coraz więcej błędów a przeciwnik dochodzi do głosu i coraz częściej ma możliwość znaleźć się sytuacji w której może zakończyć akcje strzałem.  – relacjonuje trener Krzysztof Orzeszek

Tyski Sport S.A. 4:0 APN Knurów

Skład APN: B. Barczyk, K. Mechliński, K. Imiołek, Sz. J. Szczepanik, D. Kaznowski, D. Szkatuła, S. Szewczyk, D. Kaznowski, H. S. Niewęgłowski, J. Krawczyński, O. Wiora, T. Sokalla, I. Rybicki, E. Piszczek, O. Famuła, K, Guzera, R. Paryła, M. Żylski

Trener: Krzysztof Orzeszek. Kierownik: Mariusz Nowak.