Plan treningów 12-18 marzec

9 marca 2018
Plan treningów 12-18 marzec
Wiadomości APN

Przypominamy, że w nadchodzącym tygodniu odbędą się badania lekarskie, więc niektóre grupy pozostaną bez treningu.

Rozgrywki ligowe wznawiają najstarsze roczniki 2002 i 2003, a My pragniemy Państwa serdecznie zaprosić do dopingowania młodych piłkarzy. Oba mecze odbędą się w niedzielę o godzinie 9.00 i 11.00.

APN 2002 – trener Dawid Dybcio  – IV Liga Okręgowa B1 Junior Młodszy
Poniedziałek 18:00 – 19:30 – Duże (BD)
Wtorek 19:00 – 20:30 – Średnie  (A)
Piątek 17:30 – 19:00 – Duże (BD)
Niedziela – 9:00 – Duże – mecz ligowy u siebie z KS MOSiR Sparta Zabrze

APN 2003 – trener Krzysztof Orzeszek – I Liga Wojewódzka C1 Trampkarz
Poniedziałek 19:00 – 20:30 – Duże (BD)
Środa 19:00 – 20:30 – Średnie (A)
Czwartek 17:30 – 19:00 – Duże (BD)
Niedziela – 11:00 – Duże – mecz ligowy u siebie z Zagłębie Sosnowiec S.A.

APN 2004 – trener Marcin Klaczka – IV Liga Okręgowa C2 Trampkarz
Poniedziałek 17:30 – 19:00 – Duże (A)
Środa 17:30 – 19:00 – Średnie (A)
Czwartek 17:30 – 19:00 – Średnie (AB) – sparing
Sobota 10:00 – Średnie – sparing z Gwarkiem Ornontowice

APN 2005 gr. A – trener Damian Kraska  – IV Liga Okręgowa D1 Młodzik
Poniedziałek 17:30 – 19:00 – Duże (C)
Środa 17:30 – 19:00 – Średnie (B)
Piątek 17:30 – 19:00 – Średnie (A)

APN 2005 gr. B – trener Marcin Piątek – V Liga Okręgowa D1 Młodzik
Wtorek 17:30 – 19:00 – Średnie (AB) – sparing
Czwartek 19:00 – 20:30 – Średnie (A)
Piątek 16:00 – 17:30 – Duże (C)

APN 2006/07 – trener Krzysztof Nieradzik – III Liga Wojewódzka D2 Młodzik grupa 1
Poniedziałek 17:30 – 19:00 – Średnie (A)
Środa 17:30 – 19:00 – Duże (D)
Piątek 17:30 – 19:00 – Duże (A)
Sobota 15:00 – Średnie – sparing

APN 2006/07 – trener Adrian Paśnicki – V LO D2 Młodzik grupa 1
Poniedziałek 16:00 – 17:30 – SP 1
Środa 16:00 – 17.30 – Średnie (B)
Czwartek 16:00 – 17:30 – Duże (D)
Piątek 16:00 – 17:30 – Duże (A)

APN 2008 gr. Czerwona – trener Adrian Kasprzyk – V LO E1 Orlik grupa 3
Poniedziałek 16:00 – 17:30 – Duże (AC)
Środa 18:00 – 19:00 – Orlik
Piątek 17:30 – 19:00 – Duże (C)

APN 2008 gr. Biała trener Damian Tkocz
Poniedziałek 16:00 – 17:30 – Średnie (AB)
Wtorek 17:00 – 18:30 – SP 2
Czwartek 16:00 – 17:30 – Średnie (A)

APN 2009 gr. Biała – trener Aleksander Kowol
Środa 16:00 – 17:30 – Duże (BD)
Piątek 17:30 – 19:00 – LO

APN 2009 gr. Czerwona – trener Patryk Pietraczyk
Wtorek 16:00 – 17:30 – Duże (B)
Czwartek 16:00 – 17:30 – Duże (B)

APN 2010 gr. Biała– trener Paweł Przesdzing
Poniedziałek 16:00 – 17:00 – MOSiR
Czwartek 16:00 – 17:00 – SP 1

APN 2010 gr. Czerwona  – trener Paweł Przesdzing
Poniedziałek 18:00 – 19:00 MOSiR
Czwartek 17:00 – 18:00 – SP 1

APN 2010 gr. Zielona – trener Adam Dziuba
Środa 18:00 – 19:00 MG 2
Czwartek 18:00 – 19:00 – SP 1

APN 2011 gr. Czerwona i Biała – trener Marcin Rozumek
Poniedziałek 16:00 – 17:00 – LO
Piątek 16:00 – 17:00 – LO

APN 2012 i młodsi – trener Dawid Dybcio
Poniedziałek 16:30 – 17:30 – MG 2
Środa 17:00 – 18:00 – MG 2

MOSiR w Szczygłowicach (ul. Górnicza 2)
SP 1 – Szkoła Podstawowej nr 1 (ul. Słoniny 1)
LO – Liceum Ogólnokształcące (ul. 1 Maja 21)
SP 7 – Szkole Podstawowej nr 7 (Jedności Narodowej 5)
MG 2 – Miejskie Gimnazjum nr 2 (Stefana Batorego 7)
Kompleks boisk wielofunkcyjnych Orlik (ul. Ułanów 8)
SP 2 – Szkole Podstawowej nr 2 (ul. Wilsona 22)
ZSZ – Zespół Szkół Zawodowych nr 2 (ul. Szpitalna 29)

Treningi odbywają się zgodnie z grafiką:

Comments are closed.

Sponsorzy i partnerzy