Plan treningów 15-21 styczeń

6 stycznia 2018
Plan treningów 15-21 styczeń
Wiadomości APN

APN 2002 – trener Dawid Dybcio
Poniedziałek 18:00 – 19:30 – Duże (AC)
Wtorek 19:00 – 20:30 Duże (BD)
Piątek 18:00 – 19:30 – Duże (BD)
Niedziela 11:00 Duże – sparing z Piast Gliwice S.S.A.

APN 2003 – trener Michał Grodoń
Poniedziałek 18:00 – 19:30 – Duże (BD)
Środa 18:00 – 19:30 Duże (BD)
Piątek 17:30 – 19:00 – Średnie (A)

APN 2004 – trener Marcin Klaczka
Poniedziałek 18:00 – 19:30 Średnie (A)
Środa 17:30 – 19:00 – Średnie (A)
Piątek 17:30 – 19:00 – MOSIR

APN 2005 gr. A – trener Damian Kraska
Poniedziałek 18:00 – 19:30 Średnie (B)
Środa 18:00 – 19:30 – Średnie (B)
Piątek 17:00 – 18:30 – ZSZ

APN 2005 gr. B – trener Marcin Piątek
Poniedziałek 17:30 – 19:00 – Orlik
Wtorek 17:30 – 19:00 – Średnie (AB)
Piątek 16:00 – 17:30 – MOSIR

APN 2006/07 – trener Krzysztof Nieradzik
Poniedziałek 16:30 – 18:00 – Duże (BD)
Środa 16:30 – 18:00 – Średnie (A)
Piątek 16:30 – 18:00 – SP 1

APN 2006/07 – trener Adrian Paśnicki
Poniedziałek 16:00 – 17:30 – SP 1
Środa 16:00 – 17.30 – Duże (BD)
Czwartek 17:30 – 19:00 – Średnie (B)

APN 2008 gr. Czerwona – trener Adrian Kasprzyk
Poniedziałek 16:30 mecz towarzyski z AP Bielik orlik, zbiórka
Środa – Sparing z APB Wrocław godz. 18:00
Piątek 16:00 – 17:30 – LO

APN 2008 gr. Biała trener Damian Tkocz
Wtorek 17:00 – 18:30 – SP 2
Czwartek 16:30 – 18:00 – SP 7

APN 2009 gr. Biała – trener Marcin Rozumek
Środa 18:00 – 19:30 – SP 7
Piątek 17:30 – 19:00 – LO

APN 2009 gr. Czerwona – trener Patryk Pietraczyk
Wtorek 16:30 – 18:00 – SP 1
Czwartek 17:10 – 18:40 – SP 2
Piątek 17:30 – 19:00 – Średnie (B) – Sparing

APN 2010 gr. Biała– trener Paweł Przesdzing
Poniedziałek 16:00 – 17:00 – MOSiR
Czwartek 16:00 – 17:00 – SP 1

APN 2010 gr. Czerwona – trener Paweł Przesdzing
Poniedziałek 18:00 – 19:00 MOSiR
Czwartek 17:00 – 18:00 – SP 1

APN 2010 gr. Zielona – trener Adam Dziuba
Środa 18:00 – 19:00 MG 2 – odwołane
Czwartek 18:00 – 19:00 – SP 1

APN 2011 gr. Czerwona i Biała – trener Marcin Rozumek
Poniedziałek 16:00 – 17:30 – LO
Środa 15:50 – 16:50 – SP 2
Piątek 16:00 – 17:00 – MG 2 – odwołane

APN 2012 i młodsi – trener Dawid Dybcio
Poniedziałek 16:30 – 17:30 – MG 2
Środa 17:00 – 18:00 – MG 2 – odwołane

MOSiR w Szczygłowicach (ul. Górnicza 2)
SP 1 – Szkoła Podstawowej nr 1 (ul. Słoniny 1)
LO – Liceum Ogólnokształcące (ul. 1 Maja 21)
SP 7 – Szkole Podstawowej nr 7 (Jedności Narodowej 5)
MG 2 – Miejskie Gimnazjum nr 2 (Stefana Batorego 7)
Kompleks boisk wielofunkcyjnych Orlik (ul. Ułanów 8)
SP 2 – Szkole Podstawowej nr 2 (ul. Wilsona 22)
ZSZ – Zespół Szkół Zawodowych nr 2 (ul. Szpitalna 29)

Treningi odbywają się zgodnie z grafiką:

Comments are closed.

Sponsorzy i partnerzy