Lista osób na obóz 15.01

18 grudnia 2017
Lista osób na obóz 15.01
Wiadomości APN

Poniżej przedstawiamy Państwu listę osób chętnych do udziału w letnim obozie sportowym z roczników 2005-2010.

W poniedziałek podamy informację odnośnie zwiększenia ilości miejsc na 2 gi turnus ;)

Szczegóły dotyczące obozu znajdą Państwo TUTAJ

1 turnus (56/45 miejsc)
APN 2010 trener Przesdzing
1. Filip Antosz v
2. Daniel Pawlik
3. Tomasz Kopaczewski
4. Michał Cichecki
5. Dariusz Kosz
6. Bartosz Stępień
7. Szymon Stec
8. – Natan Klak
9. Jan Wieteska
10. Bartosz Szurgot
11. Wiktor Białas
12. Igor Białas
13. Aleksander Stefanik
14. Jakub Lomania
15. Kacper Łukaszewicz
16. Albert Sosinka
17. Piotr Matula 2010 Paniówki
18. Marceli Rojek 2010 Paniówki
19. Igor Białas
20. Wiktor Białas

APN 2010 trener Dziuba

APN 2006/07 trener Nieradzik
1. Maciej Stolarczyk
2. Kacper Jatta
3. Dominik Dudek
4. Szymon Szymczyk
5. Karol Szymecki
6. Szymon Swaczyna
7. Oliver Mansfeld
8. Jan Cieślar
9. Szymon Adamus
10. Kacper Stępień
11. Tomasz Smugaj
12. Dawid Lerch
13. Oskar Bieroński
14. – Paweł Chrośnik

APN 2006/07 trener Paśnicki
1. Jan Prokop
2. Szymon Krupa
3. Szymon Krawczyk
4. Szymon Marczyk
5. Michał Mikuła
6. Olivier Korcz
7. Filip Kula
8. Nataniel Długaj Paniówki
9. Piotr Nowak Paniówki
10. Szymon Michalczyk
11. Kacper Kaczmarski
12. Dominik Klatka
13. Michał Swaczyna 2006 Paniówki
14. Tomasz Matula 2006 Paniówki
15. Aleksander Rolewicz
16. Piotr Nowak 2006 Paniówki
17. Nataniel Długaj 2007 Paniówki
18. Mateusz Bartnik 2007 Paniówki
19. Robert Bednarz
20. Filip Stępień
21. Adam Czardybon 2007 Paniówki
22. Maciej Promny 2007 Paniówki

2 turnus (61/45 miejsc)
APN 2005 trener Kraska
1. Tymon Fijołek
2. Dominik Mączka
3. Mateusz Ferensztain
4. Krzysztof Kastelik
5. Allan Sałapatek
6. Patryk Kijas
7. Michał Lewandowski
8. Jakub Kowalski
9. Dominik Marek
10. Jakub Kwitek
11. – Dawid Nieradzik

APN 2005 trener Piątek

APN 2008 trener Kasprzyk
1. Patryk Sobczyk
2. Paweł Ciomperlik
3. Łukasz Grzyb
4. Kacper Słabisz
5. Tomasz Dubiel
6. Szymon Osada
7. Szymon Wdówka
8. – Alex Zakrzewski
9. Mateusz Marcinowski
10. Karol Gramala
11. Szymon Szych
12. Igor Soberka
13. Aleksander Jazowy
14. Patryk Polak

APN 2008 trener Tkocz
1. Filip Strzałkowski
2. Szymon Kołczyk
3. Adam Gorczyński
4. Alan Maćkiewicz
5. Krzysiu Ciupiński
6. Tomasz Chomicki
7. Kamil Sałata
8. Bartek Milczarek 2008 Paniówki
9. Jakub Mikucki
10. Szymon Szymczyk
11. Krzysztof Domagała
12. Sebastian Kobier 2008 Paniówki
13. Patryk Wizdorf 2009 Paniówki
14. Paweł Rzepa

APN 2009 trener Pietraczyk
1. Bartłomiej Staszek
2. Paweł Jatta
3. Antoni Pacia
4. Dawid Cwajna
5. Piotr Kopeć
6. Kołodziej Kamil
7. Bartosz Krupa
8. Kamil Sitarz
9. Bartosz Macios
10. Dominik Szewczyk
11. Marcel Michalak
12. Arek Nahibowicz
13. Paweł Szymecki
14. Mateusz Benek
15. Ksawery Daroń
16. Oskar Kijas
17. Wiktor Molak
18. Karol Cieślar
19. Brajan Górniok

APN 2009 trener Rozumek
1. Jan Kalemba
2. Jakub Baranek
3. Kacper Dołżański Paniówki

Comments are closed.

Sponsorzy i partnerzy