Lista osób na obóz roczniki 2005-2010

18 grudnia 2017
Lista osób na obóz roczniki 2005-2010
Wiadomości APN

Poniżej przedstawiamy Państwu listę osób chętnych do udziału w letnim obozie sportowym z roczników 2005-2010.

W poniedziałek podamy informację odnośnie zwiększenia ilości miejsc na 2 gi turnus ;)

Szczegóły dotyczące obozu znajdą Państwo TUTAJ

1 turnus (66)
APN 2010 trener Przesdzing
1. Filip Antosz 
2. Daniel Pawlik
3. Tomasz Kopaczewski
4. Michał Cichecki
5. Dariusz Kosz
6. Bartosz Stępień
7. Szymon Stec
8. Natan Klak
9. Jan Wieteska
10. Bartosz Szurgot
11. Wiktor Białas
12. Igor Białas
13. Aleksander Stefanik
14. Jakub Lomania
15. Kacper Łukaszewicz
16. Albert Sosinka
17. Krzyś Langer

APN Paniówki

1. Michał Swaczyna 2006
2. Tomasz Matula 2006
3. Piotr Nowak 2006
4. Nataniel Długaj 2007
5. Mateusz Bartnik 2007
6. Adam Czardybon 2007
7. Maciej Promny 2007
8. Piotr Nowak 2006
9. Bartek Milczarek 2008
10. Sebastian Kobier 2008
11. Patryk Wizdorf 2009
12. Piotr Matula 2010
13. Marceli Rojek 2010
14. Kacper Dołżański 2009
15. Bartosz Pyka 2006
16. Franciszek Stefański 2007
17 Filip Magiela 2007

APN 2006/07 trener Nieradzik
1. Maciej Stolarczyk
2. Kacper Jatta
3. Dominik Dudek
4. Szymon Szymczyk
5. Karol Szymecki
6. Szymon Swaczyna
7. Oliver Mansfeld
8. Jan Cieślar
9. Szymon Adamus
10. Kacper Stępień
11. Tomasz Smugaj
12. Dawid Lerch
13. Oskar Bieroński
14. Paweł Chrośnik –
15. Eryk Maj –
16. Krzysztof Kastelik

APN 2006/07 trener Paśnicki
1. Jan Prokop
2. Szymon Krupa
3. Szymon Krawczyk
4. Szymon Marczyk
5. Michał Mikuła
6. Olivier Korcz
7. Filip Kula
8. Szymon Michalczyk
9. Kacper Kaczmarski
10. Dominik Klatka
11. Aleksander Rolewicz
12. Radosław Bednarz
13. Filip Stępień
14. Bartek Simon
15. Patryk Bajda
16. Kacper Supłat

2 turnus (60 osób)
APN 2005 trener Kraska
1. Tymon Fijołek
2. Dominik Mączka
3. Mateusz Ferensztain
4. Mateusz Konic
5. Allan Sałapatek
6. Patryk Kijas
7. Łukasz Ciostek 
8. Jakub Kowalski
9. Dominik Marek
10. Jakub Kwitek
11. – Dawid Nieradzik
12. Dawid Dudała

APN 2008 trener Kasprzyk
1. Patryk Sobczyk
2. Paweł Ciomperlik
3. Łukasz Grzyb
4. Kacper Słabisz
5. Tomasz Dubiel
6. Szymon Osada
7. Szymon Wdówka
8. Alex Zakrzewski
9. Mateusz Marcinowski
10. Karol Gramala
11. Szymon Szych
12. Igor Soberka
13. Aleksander Jazowy
14. Patryk Polak
15. Tomasz Dudała

APN 2008 trener Tkocz
1. Filip Strzałkowski
2. Szymon Kołczyk
3. Adam Gorczyński
4. Alan Maćkiewicz
5. Krzysiu Ciupiński
6. Tomasz Chomicki
7. Kamil Sałata
8. Jakub Mikucki
9. Szymon Szymczyk
10. Krzysztof Domagała
11. Paweł Rzepa
12. Bryan Wentland 

APN 2009 trener Pietraczyk
1. Bartłomiej Staszek
2. Paweł Jatta
3. Antoni Pacia
4. Dawid Cwajna
5. Piotr Kopeć
6. Kołodziej Kamil
7. Bartosz Krupa
8. Kamil Sitarz
9. Bartosz Macios
10. Dominik Szewczyk
11. Marcel Michalak
12. Arek Nahibowicz
13. Paweł Szymecki
14. Mateusz Benek
15. Ksawery Daroń
16. Oskar Kijas
17. Wiktor Molak
18. Karol Cieślar
19. Brajan Górniok
20. Jan Kalemba
21. Jakub Baranek
22. David Kopciuch

Comments are closed.

Sponsorzy i partnerzy