Adam Dziuba trenerem rocznika 2010!

30 listopada 2017
Adam Dziuba trenerem rocznika 2010!
APN 2010

Pragniemy poinformować, że od miesiąca grudnia powstanie nowa grupa rocznika 2010 – ZIELONI. Zajęcia prowadził będzie trener Adam Dziuba, a poniżej prezentujemy sylwetkę nowego trenera knurowskiej Akademii :)

Adam Dziuba swoją przygodę z piłką rozpoczął w roku 2000 w drużynie żaków GKS Concordia Knurów. Od początku swojej przygody z piłką był zdeterminowany i żądny gry na jednej pozycji – bramkarz.
W latach szkolnych przeniósł się do SMS Oświecim gdzie najpierw zasilał juniorską drużynę Unii Oświęcim, a w późniejszym czasie seniorów LKS Przeciszowia Przeciszów.
Po zakończeniu szkoły wrócił na krótko na Śląsk gdzie trenował przez pewien czas z Unią Książenice , po sezonie przygotowawczym Adam wyjechał do Holandii w celach zarobkowych , jednak piłka zawsze go „szuka” i nie próbując zbyt długo dostał się do rezerw KSJ Wallwajk gdzie rozegrał klika ligowych spotkań.
Po dwóch latach wrócił do Polski rozgrywając na „dużym boisku” swoje ostatnie mecze w drużynach ŁKS Łabędy oraz ŁKS Żernica. Kontuzja ręki wyłączyła go na pewien czas z gry .
Jednak nie mogąc wytrzymać stagnacji  wrócił na halowe parkiety gdzie pojawiał się już od gimnazjum.

W tej chwili z zaciętością spełnia się w trzech okręgowych ligach futsalowych – gliwickich i knurowskiej. Posiada uprawnienia Instruktora sportu piłki nożnej. Nowemu trenerowi życzymy powodzenia w knurowskiej Akademii!

———————————————

Zajęcia rocznika 2010 grupy Zielonej odbywać się będą w następujące dni:

Środa 18:00 – 19:00 MG 2
Czwartek 18:00 – 19:00 – SP 1

Zajęcia grupy Białej i Czerwonej prowadzone nadal będą przez trenera Pawła Przesdzinga. Godziny zajęć pozostają bez zmian ;)

Dzisiaj podamy oficjalny podział grup :)

Comments are closed.

Sponsorzy i partnerzy