3 LW D1: MSPN Górnik Zabrze – APN Knurów 4:4

5 listopada 2017
APN 2005 GR. A

W niedzielny poranek drużyna rocznika 2005 pod wodzą trenera Dariusza Momota (debiut w meczu ligowym na ławce APN) udała się na mecz ligowy do Zabrza, gdzie czekał na nią MSPN Górnik Zabrze.

Początek spotkania to przewaga drużyny gospodarzy (dobre interwencje Kuby Łowickiego), którzy w 10 minucie spotkania objęli prowadzenie. Jednak wraz z upływem czasu to APN stwarzał sytuacje bramkowe. Po jednej z nich piłka zatrzymała się na poprzeczce bramki zabrzańskiej (strzał Kuby Kowalskiego) a kontra w wykonaniu zawodników MSPN-u zakończyła się bramką na 2:0! Jednak chłopaki nie poddali się i jeszcze przed przerwą zdobyli gola kontaktowego za sprawą Tymona Fijołka. Do przerwy 1:2!

Druga połowa to zryw APN-u i w 40 minucie po dośrodkowaniu Alexa Ślusarczyka po raz drugi bramkę zdobywa Tymon Fijołek i mamy remis 2:2. Zawodnicy APN-u stwarzają kolejne sytuacje, które niestety są marnowane a jak wszyscy wiedzą niewykorzystane sytuację się mszczą. I tak było tym razem, drużyna zabrzańska w 53 i w 57 minucie zdobywa gole ( po błędach indywidualnych) i zrobiło się 2:4. Ale kto myślał, że na tym kończą się emocje w tym spotkaniu był w dużym błędzie. Zawodnicy APN-u nie poddali się i wystarczyły dwie minuty aby doprowadzić do remisu. Bramkę na 3:4 zdobył Alex Ślusarczyk a chwilę później mocnym uderzeniem popisał się Dawid Nieradzik i doprowadził do remisu 4:4. Tak więc mecz beniaminków na remis.

Zapraszamy do Galerii zdjęć autorstwa Pana Roberta Fijołka

MSPN Górnik Zabrze – APN Knurów 4:4
10 minuta  1:0  bramka  MSPN
20  minuta 2:0  bramka  MSPN
30 minuta  2:1  bramka  TYMON FIJOŁEK
40 minuta  2:2  bramka  TYMON FIJOŁEK (asysta A.Ślusarczyk)
53 minuta  3:2  bramka  MSPN
57 minuta  4:2  bramka  MSPN
58 minuta  4:3  bramka  ALEX ŚLUSARCZYK
59 minuta  4:4  bramka  DAWID NIERADZIK

Skład APN: Łowicki Jakub,Kowalski Jakub,Ciostek Łukasz, Ferensztain Mateusz, Dudała Dawid, Nieradzik Dawid, Kołodziej Maks ,Marek Dominik, Kwitek Jakub, Fijołek Tymon, Ślusarczyk Alex

BRAWA DLA CHŁOPAKÓW ZA WALKĘ ,ZAANGAŻOWANIE I WIARĘ DO KOŃCA!!!