Piłkarze Górnika Zabrze na treningu żaków

3 listopada 2017
Piłkarze Górnika Zabrze na treningu żaków
APN 2009 GR. CZERWONA

Ten wieczór zawodnicy trenera Pietraczyka zapamiętają na długo… Na czwartkowym treningu na chłopców z rocznika 2009 czekała bowiem niespodzianka. Po rozgrzewce i ćwiczeniach panowania nad piłką do zajęć dołączyli zaproszeni przez Trenera Pietraczyka i Kierownika Jakubowskiego piłkarze 14-krotnego Mistrza Polski Górnika Zabrze: bracia Łukasz i Rafał Wolsztyńscy oraz Tomasz Loska.

Pomimo deszczu i chłodu młodzi Akademicy z dużą determinacją trenowali na pełnych obrotach. Można nawet powiedzieć, iż tego dnia nasi podopieczni mogli by ćwiczyć jeszcze całą noc.

Chłopcy wraz z piłkarzami pracowali nad dynamiczną zmianą kierunku prowadzenia piłki, dryblingiem oraz pojedynkami 1 na 1/ 2 na 1. Na koniec odbyła się wspólna gra oraz konkurs rzutów karnych, gdzie w rolach głównych wystąpili reprezentant Polski U-21 Tomasz Loska oraz dwaj bramkarze APN Knurów: Mateusz Benek i Paweł Szymecki. Po prawie 2-godzinnym treningu, którego nikt nie chciał kończyć, przyszedł czas na pamiątkowe zdjęcia oraz zbieranie podpisów od naszych gości.

Warto dodać, że oprócz ekstraklasowych piłkarzy Górnika w treningu wzięli udział także występujący obecnie w drużynie trampkarzy starszych Górnika Zabrze S.S.A (rocznik 2003) Jakub Grączewski i Dominik Jakubowski.

Jako Akademia składamy serdecznie podziękowania dla naszych gości za poświęcony czas i świetną zabawę podczas treningu i już teraz zapraszamy ponownie za jakiś czas.

Podziękowania kierujemy również do Pana Marcina Baranowskiego (Mosquidron.pl) za świetną relację zdjęciową z tego wydarzenia.

Comments are closed.

Sponsorzy i partnerzy