Liga Żaków F1: Żaki zagrały w Gliwicach

9 października 2017
Liga Żaków F1: Żaki zagrały w Gliwicach
APN 2009 GR. BIAŁA

W kolejnym tygodniu rozgrywek Ligi Żaków Podokręgu Zabrze nasze drużyny z rocznika 2009 udały się do Gliwic-Sośnicy, gdzie gospodarzem niedzielnego turnieju był GSF Gliwice. Oprócz gospodarzy do tej grupy rozgrywkowej przydzielone zostały 2 drużyny Akademików oraz Jedność Przyszowice. Niestety po raz kolejny jedna z drużyn ( Jedność Przyszowice) nie dojechała na turniej wobec czego nasze zespoły zmierzyły się z GSF Gliwice oraz rozegrały mecz pomiędzy sobą. Nasze zespoły wygrały swoje mecze z gospodarzami, którzy nie stanowili dużego wyzwania. Jednak na szczególną uwagę zasługuje bardzo dobry i atrakcyjny mecz pomiędzy naszymi zespołami, w trakcie którego licznie zgromadzeni rodzice oglądali dużo dobrych akcji ofensywnych i zaciętą walkę o każdy metr boiska.

Wyniki:

APN II Knurów – GSF Gliwice  4-2

Bramki: Molak 2, Daroń, Konopka

APN II Knurów – APN I Knurów  2-7

Bramki dla APN II: Molak, Kalemba – Kołodziej 3, Jatta, Cwajna, Staszek, Michalak

APN I Knurów – GSF Gliwice  14-0

Bramki: Kopeć 4, Cieślar 4, Machulik 3, Kołodziej, Cwajna, Staszek

Skład APN I:

Benek, Krupa, Michalak, Staszek, Cieślar, Cwajna, Jatta, Kopeć, Kołodziej, Machulik

Skład APN II:

Szymecki, Daroń, Nahibowicz, Baranek, Molak, Szewczyk, Świerczyński, Konopka, Bismor, Kalemba

Trener: Patryk Pietraczyk, Kierownik: Damian Jakubowski

Na wyróżnienie w drużynie APN I zdecydowanie zasłużyli Karol Cieślar oraz Kamil Kołodziej, którzy pokazywali na boisku najwięcej jakości. W zespole APN II pozytywnie wyróżniali się za to Wiktor Molak, Arek Nahibowicz i Dominik Szewczyk.

Dodajmy, że po raz drugi wśród 20 zawodników reprezentujących naszą Akademię było pięciu podopiecznych trenera Marcin Rozumka z grupy Białej. Chłopcy zostawili na boisku sporo sił i ambitnie walczyli nabywając nowe umiejętności i zbierając pierwsze ligowe doświadczenia.

Trener przypomina o wtorkowych zapisach na wyjazd od Poznania u Koordynatora Akademii Artura Litwina.

Comments are closed.

Sponsorzy i partnerzy