0-8 z liderem – relacja z 9 kolejki rocznika 2005

8 października 2017
APN 2005 GR. A

Podopieczni M.Gmyza rozegrali już 9 kolejkę zmagań w III LIDZE WOJEWÓDZKIEJ. Mecz odbył się w Knurowie, a przeciwnikiem była Akademia Juventus Piekary Śląskie.

Złe warunki atmosferyczne, słaba kondycja zawodników być może taki
powinien być początek recenzji z dzisiejszego spotkania podopiecznych
Mirosława Gmyza… ale dziś pomimo przegranej należy inaczej
zrecenzować pozytywne cechy tego spotkania.
O 17:30 rozpoczęło się spotkanie na którym byliśmy
gospodarzami. Już w pierwszych minutach spotkania goście obejmują
prowadzenie jednak śmiało można powiedzieć, że do naszej drużyny
należy piłka – na boisku toczy się mądra, odważna, zespołowa gra.
Chłopcy nie boja się atakować bramki przeciwnika ( Sałapatek ,Kowalski , Fijołek) niestety bramkarza lidera nie daje się zaskoczyć a próby naszej drużyny są nieskuteczne. Pierwszą połowę meczukończymy z wynikiem 0:3. Drużyna APN-u opuszcza boisko w nie najlepszych nastrojach,   lecz doping wiernych kibiców- rodziców
mobilizuje zawodników do podjęcia dalszej walki i rozpoczynamy druga połowę spotkania.
Przeciwnicy atakują naszą bramkę bardziej intensywnie, pada lawina
bramek. Mimo to, wielkie brawa dla naszego bramkarza Jakuba Łowickiego oraz
zawodników obrony, którzy pomimo serii ataków do końca spotkania podejmują walkę. Zdecydowanie druga połowa należy do gości. Pada kilka nieskutecznych prób na bramkę naszego przeciwnika (Dominik Marek, Kuba Kowalski, Allan Sałapatek,). Mecz kończymy z wynikiem 0:8 lecz dodać należy, że drużyna APN-u wykazała się walecznością, odwagą i zaangażowaniem. Przed nimi ciężka praca na treningach, bo wola walki pomimo wszystko nadal jest i o to chodzi drużyno!
Podziękowania dla trenera Marcina Piątka, kierownika  drużyny Adama Marka, który pomimo nieobecności dopingował drużynie, rodzicom największym fanom drużyny za doping i mobilizacje do walki.