Zapowiedź meczu rocznika 2008 LKS Wilki Wilcza – APN Knurów

12 września 2017

Coraz to śmielej w rozgrywkach ligowych poczyniają sobie akademicy z rocznika 2008, którzy w zeszłotygodniowej potyczce z MKS Sośnicowice, zaaplikowali rywalowi 12 bramek, nie tracąc przy tym ani jednej.
Zawodnicy z Sośnicowic to dla nas nowa drużyna, z która się jeszcze nie mierzyliśmy, więc nie wiedzieliśmy czego tak naprawdę możem się po przeciwniku spodziewać. Mecz zaczęliśmy nastawieni bardzo bojowo i ofensywnie, gdyż po remisie z Concordią moi zawodnicy czuli pewien niedosyt, relacjonuje trener Adrian Kasprzyk.
W pierwszej połowie byliśmy świadkami aż 8 bramek, natomiast w drugiej zaledwie 4, o może być tego powodem ?
Wynik jest ważny lecz nie najważniejszy, dlatego w przerwie spotkania trener uświadomił naszych zawodników, by cieszyli się grą, i korzystając ze słabszej dyspozycji przeciwnika w tym dniu, drugą połowę rozegrali z większym spokojem a jako cel obrali sobie posiadanie piłki, bo w sumie o to w tym chodzi, by przy piłce być, a nie za nią biegać. Dodał kierownik drużyny Damian Wdówka

Najbliższe spotkanie drużyna z rocznika 2008 rozegra na wyjeździe a dokłądniej w Wilczej, gdzie zmierzą się z tamtejszymi „Wilkami”. Trener Adrian Kasprzyk postanowił powołać na to spotkanie następujących zawodników:

Polak Patryk
Grzyb Łulasz
Gramala Karol
Słabisz Kacper
Sałapatek Wiktor
Szych Szymon
Jazowy Aleksander
Osada Szymon
Zakrzewski Alex
Dudała Tomasz
Wdówka Szymon
Marcinowski Mateusz
Grzywocz Mateusz

Mecz ligowy Orlik E2 Wilki Wilcza – APN Knurów 13.09.2017
Zbiórka godz. 16:00
Mecz godz. 17:00

Zabrać: Strój AlfaSystem, ortalion, ochraniacze, legitymacje

Comments are closed.

Sponsorzy i partnerzy