Zmiana wysokości składki członkowskiej od 1 października

6 września 2017
Zmiana wysokości składki członkowskiej od 1 października
Wiadomości APN

Szanowni Państwo, rozpoczęły się nowe rozgrywki piłkarskie. Serdecznie dziękujemy za współpracę w minionym sezonie, za wszystkie chwile – i te dobre i te trudne. Pracujemy jak najlepiej potrafimy, aby zapewnić Państwa Dzieciom, a naszym podopiecznym optymalne warunki rozwoju.

Cieszymy się z rozmów i spotkań, a opracowując system pracy na kolejny sezon staraliśmy się pamiętać o Waszych sugestiach i pomysłach.

Wraz z nowym sezonem oddajemy naszym trenerom, a także naszym zawodnikom i Wam Drodzy Rodzice, nowe narzędzie, które ma na celu usprawnić m.in. komunikację na linii Akademia, Trener – Rodzic, Zawodnik. Tym narzędziem jest program ProTrainUp. Jest to dziennik elektroniczny dedykowany klubom
i akademiom piłkarskim. Ma on na celu podniesie poziomu szkolenia, świadomości rodziców oraz możliwość monitorowania rozwoju swojego dziecka (więcej informacji na temat programu przedstawimy w najbliższym czasie).

 

Licząc na kolejny sezon udanej współpracy pragniemy zwrócić Państwa uwagę na sprawę, z jednej strony dość delikatną, a z drugiej konieczną, a mianowicie terminowego wnoszenia składki członkowskiej. Zgodnie z umową termin płatności owej składki upływa 15 dnia każdego miesiąca. Niestety zdarza się, że odnotowujemy kilkunastodniowe, miesięczne, a nawet kilkumiesięczne opóźnienia w opłacaniu składek.

 

Przez wiele sezonów wysokość tych składek nie ulegała zmianie, ale biorąc pod uwagę rosnące koszty związane z bieżącą działalnością, podjęliśmy decyzję, że od 1 października 2017 roku obowiązywać będą następujące składki członkowskie:

– 99 zł dla grup z roczników 2002-2009

– 79 zł dla grup z roczników 2010 i młodsi

 

Od 1 października 2017 roku składki mieć będą charakter świadomego wsparcia i będą wyrazem chęci przynależności do społeczności APN Knurów i reprezentowania jej barw. W związku z tym należy je uiszczać miesięcznie przez 12 miesięcy w roku, przez cały okres trwania w członkostwie, niezależnie od ilości zajęć treningowych w danym miesiącu (również w okresie wakacyjnym).

Zmiana wysokości składki związana jest m.in. z planem dalszego szkolenia dzieci i młodzieży na możliwie najwyższym poziomie. By te nasze założenia realizować, musimy być przygotowani na ponoszenie coraz wyższych kosztów związanych m.in. z wynajęciem hal sportowych, z korzystania z usług lekarza sportowego, z wynajęciem licencjonowanych przewoźników, a także z zakupem sprzętu sportowego i programu ProTrainUp.

 

Mając nadzieję na zrozumienie tej decyzji informujemy, że finansowanie szkolenia dzieci i młodzieży w naszej Akademii oparte jest na trzech filarach:

– dotacji z budżetu miasta Knurów i gminy Gierałtowice,

– wsparciu Sponsorów,

– składkach członkowskim i wsparciu Rodziców.

Dzięki wzorcowej współpracy jesteśmy stowarzyszeniem, które rozwija piłkarskie talenty, rozsławia miasto i jest rzetelnym partnerem dla wielu podmiotów.

 

Przy okazji rozpoczętego nowego sezonu życzymy naszym młodym zawodnikom i ich Rodzicom satysfakcji z wykonanej pracy na treningach i radości po każdym meczu.

Comments are closed.

Sponsorzy i partnerzy